„Labā prakse” – 160 un 240 Ls lielas stipendijas vasarai!
Autors - RTU SP, Una Vorma   
Trešdiena, 06 Maijs 2009 20:06

488projektu_konkurss_laba_prakseIr sācies prakses konkurss, kurā piedaloties tu vari iegūt sev praksi mēneša garumā savas nozares uzņēmumā un arī stipendiju. Stipendijas apjoms būs atkarīgs no prakses atrašanās vietas - Rīgas rajonā 160 Ls, bet ja tava prakses vieta atradīsies Cēsīs vai Rēzeknē - 240 Ls.

Konkursam „Labā prakse" var jebkurš Rīgas Tehniskās universitātes students, kura studiju specialitāte atbilst attiecīgajam prakses aprakstam. Konkursa ietvaros ir jāizstrādā 3-10 lappušu liels projekta darbs, kurā jāapraksta, kāda ir motivācija piesakoties prakses vietai konkrētajā uzņēmumā, mērķi izvēlētajā specialitātē un vīzija par šīs specialitātes attīstību Latvijā tuvāko piecu gadu laikā, kā arī kādu ieguldījumu varētu dot banku sektors izvēlētās specialitātes attīstībai.

Šī ir iespēja, lai papildinātu savas zināšanas strādājot: LU Cietvielu fizikas institūts, SIA „VAR C", AS „SAF Tehnika", SIA "GRUNDFOS Pumps Latvia", SIA „OptiCom", VAS „Elektronisko sakaru direkcija", VAS "Latvijas dzelzceļš", SIA RKF „NOOK LTD".

Konkursu organizē RTU Studentu parlaments, Latvijas Hipotēku un zemes banka un nodibinājums „RTU Attīstības fonds".

Pieteikšanās termiņš ir līdz 25. maijam.

Sīkāku informāciju meklē prakses nolikumā.

Lasīt tālāk...

Vārds:
Komentārs:
  Vārds pārbaudei. Pieļaujami tikai mazie burti bez atstarpēm.
Vārda pārbaude: