Labdarības koncerts Rīgas Ekonomikas augstkolā
Autors - Ilze Bertāne   
Otrdiena, 15 Septembris 2009 13:43
rea logo2009.gada 18. Septembrī 18:00-23:00 Rīgas Ekonomikas augstkolas telpās (Strēlnieku iela 4a) notiks labdarības akustiskais grupu koncerts FUTURUS GRESSUS*. Šo pasākumu mēs nolēmām izveidot mūsu biznesa projektu konkursa ietvaros un līdz ar to apvienot atpūtu un izklaidi ar cēlu mērķi, tas ir, par ieejas biļetēm iegūto naudu ziedot biedrībai "Saule" cilvēkiem ar intelektuālās attīstības traucējumiem. Kad aizbraucām apciemot cilvēkus, kas ik dienas uzturas šajā centrā, mēs sastapāmies ar nabadzību, sliktiem apstākļiem, bet arī sastapāmies ar cilvēku nemirstošo cerību un labdabību. Tieši tas arī mūs virza tālāk, mēs atradām dažādus sponsorus, mums ir daudz palīgu gan skolā, gan ārpus tās.

Svarīgi pieminēt, ka mūsu pasākumu atbalstīt, ziedojot savu laiku, ir piekritušas arī daudzas grupas. Vakara gaitā jums būs iespēja noklausīties šādas grupas:

Kārlis Kazāks, S.P.B.,Seashell, Aerial Plant, Afekts, The Picture, Seat Free.

Pasākuma gaitā notiks arī labdarības izsole, kur pārdoti būs dažādi Rīgas Ekonomikas augstskolas pasniedzēju dāvāti priekšmeti.

Tāpat pasākuma laikā notiks tirdziņš, kur daudzi mūsu augstkolas audzēkņi dalīsies ar saviem izgudrojumiem, precēm un, protams, pakalpojumiem. Kaut gan nevaram lielīties ar kvantitāti, tomēr pasākuma laikā varēs arī bez maksas nogaršot uzkodas un padzert bezalkoholiskos dzērienus.

Kopumā ceram, ka pasākums izdosies, tomēr lielākais gandarījums būs iet pie cilvēkiem, kuru dēļ mēs šo pasākumu rīkojam, un sniegt viņiem mūsu savāktos līdzekļus. Tieši tāpēc mums ir nepieciešams katrs atbalsts, katrs cilvēks, kurš var ar savu klātbūtni un ziedojumu 2Ls apmērā kā ieejas biļeti, papildināt mūsu ziedojuma apjomu.

Rīgas Ekonomikas augstkolas audzēkņi

Inga, Santa, Kirils un Tomas

*Nākamais solis (latīņu val.)

Lasīt tālāk...

Vārds:
Komentārs:
  Vārds pārbaudei. Pieļaujami tikai mazie burti bez atstarpēm.
Vārda pārbaude: