“Latvija, Manis nav!”- mūsdienīgs stāsts par jauniešu dzīvi
Autors - Toms Strēlis   
Ceturtdiena, 09 Jūnijs 2011 14:19
latvija_manis_te_navVai tiešām šobrīd dzīve liek jauniešiem teikt: " Latvija, Manis nav!"? Kādas vērtības jaunieši meklē, pēc kā tiecas un pret kādiem lielās dzīves zemūdens akmeņiem sasit savas sapņu laivas?
"Mums nav vienalga, kas notiek ar jauniešiem Latvijā šeit un tagad, kad viņi uzsāk savas gaitas plašajā pasaulē un mēģina atrast savu vietu dzīvē, tāpēc arī vēlamies pievērst sabiedrības uzmanību tam, kas šobrīd notiek jauniešu dzīvēs un dvēselēs, kas ietekmē un veido pusaudžu dzīvi un ko viņi vēlas un ir gatavi dot sabiedrībai gan šodien, gan nākotnē," uzsver jaunās filmas veidotāji. Filmas pirmizrāde jau šonedēļ.

Kas ir filmas galvenie varoņi?

Filmas sižets balstīts uz patiesiem notikumiem par puisi, kurš, zaudējis māti, spiests pārcelties uz galvaspilsētu un meklēt savu vietu lielajā dzīvē. Lai arī filmas galveno varoni - 19 gadīgu pusaudzi Miku spārno lieli sapņi un viņam izdodas satikt savu mīlestību Aneti , jaunietim tomēr pietrūkst pieredzes un ģimenes atbalsta, lai neapmaldītos dažādajās iespējās, ko dzīve viņam piedāvā, un viņš sevi pazudina.

 

Kāpēc tapusi jaunā filma un kas ir tās veidotāji?

Jaunā pilnmetrāžas filma "Latvija, manis nav!" uzņemta labdarības akcijas „SunRise" ietvaros kā unikāls labdarības projekts, kurā ziedojums ir pati filma. Arī visi filmas ieņēmumi tiks ziedoti labdarībai - mācību grāmatu un materiālu iegādei, kas nepieciešami bērniem un jauniešiem no SOS bērnu ciematiem un krīzes situācijā nonākušajām ģimenēm.
Jaunās filmas "Latvija, manis nav!" režisors ir Ingemārs Muktupāvels, filmas tapšanā piedalījušies arī Ināra Slucka - Latvijas Nacionālā teātra režisore un Aigars Ceplītis, kurš daudzus gadus pavadījis ASV, Holivudā. Galvenas lomas atveido Māris Titovs - Mikus Beirgers, Rīgas 2. ģimnāzijas skolnieks, Egija Mangulsone - Anete Astra, RISEBA studente, Armands Ķiprs - Raivo Dravnieks RISEBA students.

 

Kad un kur jauno filmu varēs noskatīties?
Uz jaunās filmas pirmizrādi ikviens interesents tiek aicināts šā gada 12. jūnijā kinoteātrī Rīga plkst. 19.00. Filmas skatītājus sagaida "dzīvais kino" ar mūziķa pianista Daiņa Teņa piedalīšanos un dažādiem pārsteigumiem. Filmu būs iespējams noskatīties arī citos kinoteātros Rīgā un ārpus tās, kā arī lielāko pilsētu kultūras namos. Informācija par to, kur un kad filma būs skatāma pēc pirmizrādes, būs atrodama filmas mājaslapā- www.LatvijaManisNav.lv

 

Biļetes uz filmas pirmizrādi būs nopērkamas www.bilesuserviss.lv.

Lasīt tālāk...

Vārds:
Komentārs:
  Vārds pārbaudei. Pieļaujami tikai mazie burti bez atstarpēm.
Vārda pārbaude: