Latvijas Kultūras akadēmijas „Valpurģu naktī 2012” eksplodēs pavasaris
Autors - Undija Ancēna   
Sestdiena, 28 Aprīlis 2012 14:28
valpurgiiCeturtdien 3. maijā plkst. 20:00 Latvijas Kultūras akadēmijā (Ludzas ielā 24) kopā ar iecienītiem DJ, mūziķiem un trakām izdarībām ikkatrs Latvijas students ir aicināts sagaidīt pavasari ikgadējā "Valpurģu naktī 2012".
mmm

Valpurģu nakts Latvijas Kultūras akadēmijā ir gada krāšņākais notikums - šogad tā tiks izvērsta kā īsta pavasara eksplozija. Organizatori ir īpaši parūpējušies par muzikālo un vizuālo noformējumu un īpaši par apmeklētājiem, kuri meklēs gan mierīgas, gan šausminošas, gan arī ļoti enerģiskas nodarbes līdz pašai rītausmai.

Zālē spēlēs grupas Perfect Error, Pyre Trees un DJ Toms Grēviņš. Pēc pusnakts pār deju grīdu valdīs Gapoljeri, DJ Dvarionas un DJ T. Chill telpā varēs baudīt mākslu un akustisku muzikālo skanējumu: The Quinters, Evija Smagare, Crème Brûlée, Sonus Trio, Jurita & The Band. No ābeļdārza atskanēs šausmu kliedzieni un pusnaktī tieši tur sārtā tiks dedzināta ragana, lai pieliktu punktu ziemā uzkrātajām negatīvajām emocijām.

Biļetes uz Valpurģu nakti iepriekšpārdošanā iespējams iegādāties LKA kafejnīcā (Ludzas ielā 24), SPOT CAFE (Jaunielā 19/1), Shot Cafe (Torņa ielā 4) vai pasākuma dienā pie ieejas par ziedojumiem.

Dalībniekiem iesakām padomāt par dresscodu: "gaismas rīku" (paša veidotu ieroci, ar ko aizbaidīt tumsu un ziemu), jo bez tā ieeja pasākumā būs dārgāka.

erašanās no plkst. 20:00, skaļā atklāšana 20:30.

Valpurģu nakti 2012 rīko LKA Studentu padome „Cits skatu punkts“.

Mūs šajā ceļojumā uz gaismu un pavasari atbalsta: Hanzas maiznīca, Rīgas Piena kombināts, Tarlton, RedBull, Ģertrūdes ielas teātris, kojas.lv, Antalis, Rīgas Stradiņa universitāte, Spot Cafe, Shot Cafe.

Lasīt tālāk...

Vārds:
Komentārs:
  Vārds pārbaudei. Pieļaujami tikai mazie burti bez atstarpēm.
Vārda pārbaude: