Latvijas Studentu apvienības Domes sēdē virzīs kandidātu AIP
Autors - Sintija Segleniece   
Piektdiena, 21 Decembris 2012 14:08

studenti-585x38920. novembrī Saeimas deputāti balsoja par Augstākas izglītības padomes (AIP) sastāvu, kādā padome darbosies turamāko gadu. Balsojumā tika ievēlēti visi virzītie kandidāti, izņemot Latvijas Studentu apvienības (LSA) prezidentu Edvardu Ratnieku, pret kuru balsoja 46 no klātesošajiem deputātiem, 36 bija par LSA pārstāvja kandidatūru, bet 5 balsojumā atturējās.

LSA valde šodien lems par turpmāko rīcību un tuvākajā laikā izsludinās kandidātu pieteikšanos, un nākamajā Domes sēdē 2013. gada 5. Janvārī Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā notiks balsojums par LSA pārstāvja deleģēšanu AIP.

 

LSA vēlas uzsvērt, ka Ratnieka kungs bijis Domes vēlēts kandidāts, kam studenti izteikuši uzticību un deleģējuši darbam AIP, tāpēc arī nākamo kandidātu deleģēšanu veiks Latvijas augstskolu studējošo pašpārvalžu biedri.

Komentāri (3)
3 Piektdiena, 04 Janvāris 2013 14:39
zinātājs
RTK sienās mēļo, ka studentu pārstāvis AIP būs Juris Iljins. Tas būs viens ciets rieksts.
2 Piektdiena, 04 Janvāris 2013 14:36
dns
Jāni, beidz gausties un pats uzņemies kādu atbildības slogu. Nākamais LSA kongress ir pavasarī, vari droši kandidēt uz LSA vadītāja amatu, ja ir dūša.
1 Piektdiena, 21 Decembris 2012 17:05
Jānis
LSA nav nekāda sakara ar studentiem. Studenti neko nav deleģējuši. Deleģējis ir kaut kāds nesaprotams bars cilvēku, kam nav nekāda sakara ar studentiem.

Lasīt tālāk...

Vārds:
Komentārs:
  Vārds pārbaudei. Pieļaujami tikai mazie burti bez atstarpēm.
Vārda pārbaude: