LSA 18. Kongress notiks 30.martā
Autors - LSA   
Otrdiena, 12 Marts 2013 12:42

kongress

30. martā plkst. 11.00 Biznesa augstskolā Turība norisināsies 18. Latvijas Studentu apvienības Kongress, kurā tiks ievēlēts jaunais apvienības prezidents, apstirpinātas darbības vadlīnijas un nākamā gada budžets.


Prezidenta amata kandidātiem jāsaņem vismaz vienas pašpārvaldes izvirzījums, ko pašpārvalde elektroniski iesūta līdz 15. marta plkst. 23:59 uz e-pastu
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu . Līdz 15. marta  plkst. 23:59 katram prezidenta amata kandidātam uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu jāiesūta savs dzīves gājuma apraksts (CV), motivācijas vēstule un nākamā gada darba plāns.

Kandidātam 30. martā būs jāsniedz uzruna LSA Kongresa dalībniekiem un visiem.


Ar Kongresa darba kārtību iespējams iepazīties ŠEIT.

Ja vēlies Kongresu apmeklēt viesa statusā, aizpildi pieteikuma anketu ŠEIT.

LSA Kongress ir gada notikums Studentijā. Kongress ir organizācijas augstākā lēmējinstitūcija, kas sastāv no LSA biedru, studējošo pašpārvalžu, deleģētiem pārstāvjiem.

Komentāri (3)
3 Trešdiena, 13 Marts 2013 15:56
Sintija Segleniece
Sveika, Jurita!
Viesu pieteikuma anketu vari atrast šeit: http://ej.uz/168c

Ar vadlīniju un budžeta projektu varēs iepazīties, kad būs notikušas attiecīgās darba grupas un to vadītāji apkopos augstskolu pārstāvju viedokļus.
2 Trešdiena, 13 Marts 2013 12:24
Jurita Krūma
Šogad netiks organizēta iepriekšēja viesu pieteikšanās? Kurā datumā varēs publiski iepazīties ar LSA vadlīniju un nākamā gada budžeta projektu pirms Kongresa norises?
1 Otrdiena, 12 Marts 2013 14:14
Kristietis
Tā taču ir Lieldienu nedēļas nogale ar garajām brīvdienām, kuru daudzi izvēlās pavadīt kopā ar ģimeni. Vai nebūs problēmas ar kvorumu?

Lasīt tālāk...

Vārds:
Komentārs:
  Vārds pārbaudei. Pieļaujami tikai mazie burti bez atstarpēm.
Vārda pārbaude: