Paātrinājums Tavai izaugsmei – piesakies Iespējamā misijā
Autors - Madars Bitītis   
Otrdiena, 10 Februāris 2009 10:26
im-lsaVai vēlies ar vienu soli pieveikt divus pakāpienus uzreiz?
Vēlies iedvesmot un aizraut?
Vēlies darīt citādāk?

Piesakies Iespējamā misijā!

Pieņem izaicinājumu un izmanto iespēju īsā laikā iegūt zināšanas, vadības un komunikācijas prasmes, pieredzi un rūdījumu, kas dos lielisku pamatu tālākās karjeras veidošanai jebkurā jomā! Attīsti līdera prasmes, divus gadus strādājot skolā!

 
Latvijas Studentu apvienība tiksies ar ministru prezidentu Ivaru Godmani
Autors - Latvijas Studentu apvienība   
Ceturtdiena, 05 Februāris 2009 14:54

 

Nākamo trešdien, 11. februārī Latvijas Studentu apvienības (LSA) pārstāvji tiekas ar ministru prezidentu Ivaru Godmani, lai pārspriestu LSA priekšlikumus valdībai augstākās izglītības nozares stabilizācijai un studentu iesaistes augstākajā izglītībā nodrošināšanai.

 

 

 
Pieejamas stipendijas klimata nozarē - Mācības Dānijā
Autors - Dānijas Karalistes vēstniecība Latvijā   
Otrdiena, 10 Februāris 2009 10:39

climate-denmarkCOP15 Klimata konference: Dānija atsakās no dāvanām un tā vietā izglīto jaunatni Dānijas valdība ir nolēmusi radīt "COP15 Klimata stipendiju" no naudas, kas tika ietaupīta atsakoties no dāvanām klimata konferences, kas notiks šī gada beigās Kopenhāgenā, dalībniekiem.

Šāda veida konferencēs dalībnieki parasti saņem dāvanas un tā saucamos konferences komplektiņus ar dažādām lietām no konferences rīkotājvalsts. Tiek paredzēts, ka COP15 konferencē, kas notiks Dānijā, dalībnieku skaits sasniegs 15 tūkstošus.

 
JSPA informatīvais seminārs par projektu veidlapu aizpildišanu
Autors - Ieva Sila   
Pirmdiena, 09 Februāris 2009 12:05

eac_youth_real2. un 3. martā notiks informatīvs seminārs par projektu veidlapu aizpildīšanu. Seminārs notiks v/a „Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra" telpās Teātra ielā 3 un Eiropas Savienības mājas telpās, Aspazijas bulvārī 28, 2.stāvā. Seminārs paredzēts jauniešiem, jaunatnes darbiniekiem un visiem interesentiem, kas gatavojas iesniegt projektu ES neformālās izglītības programmā JAUNATNE DARBĪBĀ uz 1.aprīļa vai citiem termiņiem. Apmācības ļaus izprast, kā pareizāk aizpildīt projekta pieteikuma veidlapas un budžeta tabulas.

 
LSA izsludina konkursu uz vakanto sociālā virziena vadītāja amatu
Autors - Latvijas Studentu apvienība   
Otrdiena, 03 Februāris 2009 17:07

 

Latvijas Studentu apvienība (LSA)  izsludina konkursu uz vakanto LSA sociālā virziena amatu, aicināti pieteikties studenti, kam rūp studentija un studenti, kas ir gatavi iesaistīties lēmumu pieņemšanā un panāktu sociālos nodrošinājumus studentiem, veidot studentu dzīvi labāku!

 

 
Studentiem ir jābūt vietai, kur dzīvot
Autors - Latvijas Studentu apvienība   
Ceturtdiena, 29 Janvāris 2009 12:30
26. janvārī Latvijas Studentu apvienība (LSA) tikās ar Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) augstākās izglītības jomu atbildīgajām amatpersonām un augstskolu pārstāvjiem, lai runātu par pašreizējo situāciju studentu dienesta viesnīcu jomā un to nākotnes perspektīvām.

Klātesošie vienojās par pozīciju, ka valstij jāsedz dzīvošanas izmaksas sociāli neaizsargāto studentu grupām. Šāds solis ir būtisks izglītības pieejamības nodrošināšanā - situācijā, kad vecāki nevar atbalstīt topošo studentu tā ceļā uz izglītību, atbalsts jāmeklē sabiedrībā.

 

 
GLEN Latvija izsludina 2009.g. stipendiju projektu konkursu
Autors - GLEN Latvia   
Svētdiena, 01 Februāris 2009 11:36

glenŠogad tiek piedāvātas divas stipendijas dalībai projektā Gruzijā un projektā Etiopijā. Pieteikumu iesniegšanas termiņš - 2009.gada 11.februāris. Pārrunas ar kandidātiem plānotas 19.februārī Rīgā. Informācija par projektiem un iespēja lejupielādēt pieteikšanās anketu mājaslapā - www.glen.lv .

 
Apmācību seminārs Stokholmā par jauniešu līdzdalību sabiedrības dzīves veidošanā vietējā līmenī
Autors - JSPA   
Otrdiena, 27 Janvāris 2009 22:05
jspa_logoIespēja pieteikties starptautiskam apmācību semināram par jauniešu līdzdalību sabiedrības dzīves veidošanā vietējā līmenī. Apmācību mērķis ir apzināt esošās metodes un vizualizēt Eiropas jaunatnes politikas nākotnes scenāriju un prioritātes. Apmācību seminārs notiks no 2009.gada 16. līdz 20.martam Stokholmā, Zviedrijā. Pieteikšanās līdz 15.februārim!
 
LU FMF: Studenti izsaka neapmierinātību par budžeta samazinājumu augstākajai izglītībai
Autors - LU FMF SP   
Sestdiena, 07 Februāris 2009 13:10
fizmati-uz-ledus-1Naktī no 6. uz 7. februāri uz Daugavas ledus posmā starp Akmens un Dzelzceļa tiltiem Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes (LU FMF) studenti jeb Fizmati uzbēruši no kūdras veidotu uzrakstu "- 40% ?", tādējādi paužot savu sašutumu un neizpratni par tik lielu kopējā 2009. gada valsts budžeta samazinājumu augstākajai izglītībai.

Fizmati šādā veidā parāda savu neizpratni par valsts attieksmi pret augstāko izglītību, studentu nākotni - pašas valsts nākotni. Tik krass budžeta samazinājums augstākajai izglītībai samazina Latvijas augstskolu budžetus, tajā skaitā Latvijas Universitātes (LU) budžetu, par gandrīz 40 %.

 
Kredīti studentiem tiks piešķirti
Autors - Anete Enikova   
Otrdiena, 03 Februāris 2009 11:12

kreditiFinanšu ministrijas rīkotajā izsolē kredītiestādēm par tiesībām 2009. gadā izsniegt studiju un studējošo kredītus ar valsts vārdā sniegtu galvojumu ir uzvarējusi Swedbank. Šajā konkursā bija pieteikušās divas bankas - SEB banka un Swedbank. Izsoles komisija par uzvarētāju atzina Swedbank, kura izsolē kredītu izsniegšanu piedāvāja ar zemākajiem kredītprocentiem.

 
Jaunās inteliģences forums
Autors - Latvijas Jaunatnes padome   
Pirmdiena, 02 Februāris 2009 12:17

inteligences_bannerisLatvijas Jaunatnes padome (LJP) līdz 8.februārim aicina jaunās inteliģences pārstāvjus pieteikt savu dalību forumā i2009 (Idejas un Iespējas 2009). Forums notiks 13. - 14 februārī, Rīgas Vēstures un kuģniecības muzeja Kolonnu zālē (Palasta ielā 4). Foruma mērķis ir pulcināt jaunus, gudrus un spriestpējīgus līderus ar viedokli, aicinot tos dalīties savās idejās par to, kas šobrīd aktuāls, kādas iespējas jauniešiem un sabiedrībai kopumā paveras 2009.gadā.

 

 
RTU SP studentu vārdā pieprasa nesamazināt studentu sociālās garantijas
Autors - LETA   
Otrdiena, 27 Janvāris 2009 20:25
rtu sp-1Rīga, 27.janv., LETA. Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Studentu parlaments 17 000 studentu vārdā pieprasa nesamazināt sociālās garantijas studentiem.

Valsts prezidentam Valdim Zatleram, Ministru prezidentam Ivaram Godmanim (LPP/LC), Saeimas priekšsēdētājam Gundaram Daudzem (ZZS), kā arī izglītības un zinātnes ministrei Tatjanai Koķei (ZZS) adresētajā vēstulē Studentu parlamenta prezidents Artūrs Zeps norāda, ka studenti no valdības gaida skaidru atbildi, kā rīkoties, lai izdzīvotu, kas uzņemsies atbildību par iespējamo studentu emigrācijas vilni, kā arī vai universitāte, kas nodrošina Latviju ar inženieriem, kā arī tās studenti ir lemti iznīcībai.

 

 
LSA aicina uz tikšanos ministru prezidentu I. Godmani
Autors - Latvijas Studentu apvienība   
Pirmdiena, 19 Janvāris 2009 11:53

Latvijas Studentu apvienība (LSA) aicinājusi uz tikšanos ministru prezidentu I. Godmani, lai meklētu steidzīgus risinājumus samilzušajām problēmām studentu sociālā atbalsta politikā.

Situācija ir ārkārtīgi kritiska studentu stipendiju un dienesta viesnīcu jomā. Valsts budžeta samazinājums skāris studentu stipendiju fondu, par spīti uzstādījumam, ka budžeta samazinājums nedrīkst skart sociālā atbalsta maksājumus.

 
<< Sākums < Atgriezties 51 52 53 54 55 56 57 58 59 Turpināt > Beigas >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL