LU SP Tiek ievēlēta jauna valde
Autors - Ainārs Lējējs   
Pirmdiena, 26 Janvāris 2009 09:39

lusp_logoLatvijas Universitātes (LU) Studentu padomes 2009.gada 19.janvāra sēdē ievēlēja jaunu Valdi. Par LU Studentu padomes priekšsēdētāja biedru ievēlēja Ilzi Stundiņu, par Ārlietu komisijas vadītāju ievēlēja Gati Freimani. Kultūras un sporta komisijas vadītājas amatā apstiprināja Zani Ozolu, par Izglītības komisijas vadītāju ievēlēja Māru Stabulnieci, par Informācijas un sabiedrisko attiecību komisijas vadītāju ievēlēja Aināru Leijēju.

 
Inovāciju un jauno tehnoloģiju konference
Autors - RTU   
Sestdiena, 17 Janvāris 2009 10:55
rtu20. un 21.janvārī Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) notiks ikgadējā "Inovāciju un jauno tehnoloģiju konference", kuras laikā RTU zinātnieki prezentēs pētniecības projektus, kuru rezultātā rasti jauni risinājumi dažādām tehnoloģijām, veikti būtiski atklājumi un fiksētas jaunas tendences vairākās tautsaimniecības nozarēs. Dalība konferencē ir bezmaksas.

 

 
Jauniešu kultūras portālā HC.LV sākas konkurss „Jaunietis Eiropā!”
Autors - Anete Enikova   
Piektdiena, 23 Janvāris 2009 20:51

hc.lv_125x12523. janvārī, atklāts jauns izglītojoši radošs konkurss jauniešiem par Eiropas Savienības jautājumiem „Jaunietis Eiropā!", kas gada garumā mudinās jauniešus gūt zināšanas par aktualitātēm un notikumiem Eiropā un ļaus viņiem radoši paust savu attieksmi un viedokli.

Visa gada garumā ir paredzēts rīkot izglītojoši radošu konkursu jauniešiem vecumā no 15 - 21 gadam par Eiropas Savienībā un jauniešu dzīvē aktuāliem un svarīgiem jautājumiem.

 
Jauniešu apmaiņu projektu apmācību seminārs
Autors - Anete Enikova   
Sestdiena, 10 Janvāris 2009 20:08

jspa_logoAicinām jauniešus, jaunatnes darbiniekus, nevalstisko organizāciju pārstāvjus, kā arī citus interesentus pieteikties „Jauniešu apmaiņu projektu apmācību semināram", kas notiks no 2009.gada 19. līdz 22. februārim.

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina jauniešus, jaunatnes darbiniekus, skolotājus, nevalstisko organizāciju pārstāvjus, kā arī citus interesentus pieteikties Jauniešu apmaiņu projektu apmācību semināram, kas notiks 2009. gada 19.-22.februārim. Apmācību norises vietas tiks precizēta vēlāk.

 
Iespēja pieteikties kongresam par multimedijiem Lielbritānijā
Autors - Agnija Kazuša   
Svētdiena, 04 Janvāris 2009 11:59

fejs-kongress-1Interesējies par mājas lapu veidošanu un blogošanu? Varbūt vēlies iemācīties, kā radīt savu podkāstu vai vidkāstu? To visu varēs uzzināt un praktiski izmēģināt starptautiskās žurnālistu organizācijas FEJS (Forum for European Journalism Students) kongresā, kas veltīts tēmai MULTI-PLATFORM MEDIA un no 2. līdz 7. aprīlim notiks Linkolnā, Lielbritānijā. Pieteikties kongresam žurnālisti un citi interesenti aicināti līdz 24. janvārim.

 
Iespēja pieteikties uz Viskonsīnas Universitātes stipendijām
Autors - Anete Enikova   
Svētdiena, 04 Janvāris 2009 12:34
asvTiek izsludināts septiņpadsmitais gadskārtējais konkurss uz Pilnām stipendijām (2), katra ASV $22,500 apmērā, ko piešķir Viskonsīnas Universitāte Oklērā (University of Wisconsin - Eau Claire - www.uwec.edu ) ''undergraduate'' / vai papildus gada studijām Amerikā no 2009. - 2010. gadam. Stipendijas sedz visus izdevumus 2009-2010 akademiskam gadam.
 
Studenti rod atbildi uz jautājumu, kam rūp students
Autors - Anete Enikova   
Otrdiena, 16 Decembris 2008 11:58

krs-2008-lAizvadītajās brīvdienās no 12. -14. decembrim Talsu rajona Vandzenes pagastā Vandzenes muižā notika Latvijas Studentu apvienības (LSA) rīkotais seminārs jaunajiem un aktīvajiem studentiem - „Kam rūp students? 2008", kas kopā pulcēja vairāk kā 60 aktīvākos jaunos studējošo pašpārvalžu biedrus, lai izglītotu, motivētu un saliedētu - „iesviestu lielajā studentu dzīvē".

 
Aicina pieteikties Aleksandra S. Onasis fonda stipendijām
Autors - Anete Enikova   
Otrdiena, 16 Decembris 2008 20:35

greece_flagAleksandra S. Onasis fonda stipendijas studijām un pētniecības darbu veikšanai Grieķijā no 2009.gada 1.oktobra līdz 2010.gada septembrim.

Šīs stipendijas tiek piedāvātas augstskolu mācībspēkiem, pētniekiem, māksliniekiem, mūziķiem, grieķu valodas skolotājiem, maģistrantūras un doktorantūras studentiem.

 
Lietuvas Republikas valdības stipendijas
Autors - Anete Enikova   
Sestdiena, 10 Janvāris 2009 19:37
lietuvaLietuvas Republikas valdības stipendijas 2009./2010. akadēmiskajam gadam studijām vai pētniecības darbu veikšanai Lietuvas augstākās izglītības iestādēs, Lietuviešu valodas (Baltu valodu) studijām un dalībai vasaras skolās.

 

Saskaņā ar Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrijas, Igaunijas Republikas Izglītības un pētniecības ministrijas un Lietuvas Republikas Izglītības un zinātnes ministrijas līgumu par studentu, pētnieku un mācībspēku apmaiņu Lietuvas Republikas Izglītības apmaiņas atbalsta fonds piedāvā:
 
Stājas spēkā Jaunatnes likums
Autors - LETA   
Trešdiena, 07 Janvāris 2009 11:41
youthLikuma mērķis ir uzlabot jauniešu - personu vecumā no 13 līdz 25 gadiem - dzīves kvalitāti, veicinot viņu iniciatīvas, līdzdalību lēmumu pieņemšanā un sabiedriskajā dzīvē, kā arī atbalstot darbu ar jaunatni.

Likums nosaka, ka Bērnu un ģimenes lietu ministrija nodrošina vienotas valsts politikas izstrādi jaunatnes jomā un tās koordinētu īstenošanu.

 

 
Europeana: Eiropas Digitālā bibliotēka
Autors - JSPA   
Svētdiena, 21 Decembris 2008 15:03
think_culture_logo_top_3Vai jebkad esi sapņojis par piekļuvi senām un retām grāmatām, kas paslēptas nacionālo bibliotēku arhīvos un parastajiem apmeklētājiem nav pieejamas? Vai esi vēlējies iegūt senas grāmatas kopiju, kura sen vairs nepastāv drukātā veidā? Sapņi nu var īstenoties, atveroties „Europeanai" - Eiropas Digitālajai bibliotēkai.

 
Aicina pieteikties Francijas valdības stipendijām maģistrantūras studijām
Autors - Anete Enikova   
Otrdiena, 16 Decembris 2008 20:43

france-flagFrancijas vēstniecība Latvijā aicina pieteikties Francijas valdības stipendijām mağistrantūras studijām Francijā 2009./2010. māc.g.

Prasības:
Bakalaura vai mağistra studiju absolvents, pēdējā kursa students, ierēdnis vai ierēdņa kandidāts
Pietiekamas franču valodas zināšanas.

 
BA Publiskā diskusija par Latvijas tautsaimniecību
Autors - Anete Enikova   
Pirmdiena, 15 Decembris 2008 21:11
ba sp-1Ceturtdien, 18.decembrī plkst.15:30 Banku augstskolā (BA) notiks publiskā diskusija par Latvijas tautsaimniecību. Diskusijas sākumā ar lekciju „Latvijas tautsaimniecība vakar - šodien - rīt" uzstāsies BA profesors Ivars Brīvers. Pēc lekcijas notiks diskusija.

Latvijas tautsaimniecība piedzīvo grūtus laikus. Kā mēs līdz tam esam nonākuši? Kādi ir iespējami turpmākie ceļi, kurp virzīsies Latvija? Kur meklēt risinājumus izejai no krīzes? BA un profesors Ivars Brīvers visus interesentus aicina uz bezmaksas publisko lekciju - diskusiju BA, Kr. Valdemāra ielā 161.

 
<< Sākums < Atgriezties 51 52 53 54 55 56 57 58 59 Turpināt > Beigas >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL