Senatori sarosās - Senatoru seminārs 2008 tuvojās
Sestdiena, 25 Oktobris 2008 11:11

ss-07-3Šī gada 8. - 9. novembrī Latvijas Studentu apvienība rīko Senatoru semināru augstskolu esošajiem un topošajiem senatoriem - tiem, kas studē un kam rūp izglītības lēmumu pieņemšana fakultātē, augstskolā, valstī un ārpus tās robežām. Atkalredzēšanās pieredzējušākajiem un iepazīšanās diena jaunpienācējiem, tiem, kas ir ieinteresēti uzzināt, piedalīties, darīt un ietekmēt.

 
Student, apsveic Latviju dzimšanas dienā!
Autors - BAT SP, Līga Gablika   
Svētdiena, 02 Novembris 2008 17:32

studlvStrauji tuvojas mūsu valstij tik ļoti nozīmīgā diena- Latvijas 90. jubileja. Lai visas studentijas vārdā sveiktu valsti apaļajā jubilejā, Biznesa augstskolas Turība Studentu pašpārvalde ir izveidojusi grāmatu „Studenti Latvijai", kurā ikviens Latvijas students varēs ierakstīt novēlējumu Latvijas valsts dzimšanas dienā.

 
Studenti klauvē pie ministrijas durvīm ar priekšlikumiem studiju un studentu dzīves kvalitātes celšanai
Autors - LSA, Anete Enikova   
Svētdiena, 02 Novembris 2008 18:09

izm29. oktobrī Latvijas Studentu apvienības (LSA) valde tikās ar Izglītības un zinātnes ministri Tatjanu Koķi, lai rosinātu studentu sociālekonomiskā atbalsta politikas attīstīšanu Latvijā un apspriestu studiju kvalitāti.

 
Rekomndācijas - par studentu sociālas vides nodrošināšanu Eiropā un Latvijā
Trešdiena, 29 Oktobris 2008 22:18

lv-jauniesu-deligacija-fr-fekomndacijas-28_1028.  oktobra vakarā no vizītes Francijā atgriezās Latvijas Studentu apvienības (LSA) prezidents Igors Grigorjevs, kur kopā ar divdesmit sešu Eiropas Savienības (ES) valstu jauniešiem izstrādāja rekomendācijas uz zināšanām balstītas sabiedrības attīstībai Eiropā.

 
Aicinājums parakstīt petīciju par studentu mobilitātes iespējām
Trešdiena, 22 Oktobris 2008 22:21

logo

Eiropas līmeņa akcija Let’s Go ļauj ikvienam studentam apzināties iespējas un tiesības uz brīvu mobilitāti Eiropas augtākās izglītības sistēmā, tādā veidā pievēršot Eiropas augstākās institūcijas šo jautājumu risināšanai un mobilitātes vides uzlabošanai.

 
Jauni virzienu vadītāji Latvijas Studentu apvienības valdē
Autors - Anete Enikova   
Trešdiena, 22 Oktobris 2008 22:16

Sestdien, 18. oktobrī Latvijas Studentu apvienības (LSA) Domes sēdē tika papildināts valdes modelis un ievēlēti jauni virzienu vadītāji.

LSA dome balsoja par viceprezidenta amata iekļaušanu valdes sastāvā, lai stiprinātu LSA un studējošo pašpārvalžu intelektuālo un sociālo kapacitāti. Kā jaunā viceprezidente tika ievēlēta bijusī LSA iekšējās komunikācijas virziena vadītāja, Rīgas Stradiņa universitātes studente Anna Cīrule.

 
Gatavošanās Studentu dienai 2008 - ar neatlaidību uz rezultātu
Autors - Lelde Birkava   
Ceturtdiena, 23 Oktobris 2008 09:18

sd2008Š.g. 14. novembrī Jelgavu atdzīvinās „Studentu dienas 2008” gariņš, kurš jau septiņpadsmito gadu pēc kārtas pulcēs studentus no visas Latvijas. Pasākuma galvenie organizatori – Latvijas Lauksaimniecības universitātes Studentu pašpārvalde (LLU SP) un ģenerālsponsors „Swedbank” sola daudzus pārsteigumus un neizmirstamus mirkļus, jo dzīvē viss notiek tā kā kino.

 
16. Eiropas Studentu konventā diskutē par studentu mobilitātes iespēju uzlabošanu
Autors - Anete Enikova   
Trešdiena, 22 Oktobris 2008 22:19

Eiropā studenti ir aktivizējušies, lai risinātu jautājumus, kas skar zinātniskā potenciāla un studentu mobilitāti un tiesības pārvietoties akdēmiskajā vidē. No 6. – 8. Oktobrim notika 16. Eiropas Studentu konvents Francijā, Lillē, kurā piedalījās arī Latvijas Studentu apvienības pārstāvis – starptautiskā virziena vadītājs – Kirils Solovjovs, lai pārstāvētu Latvijas studentu intereses Eiropā. Šajā konventā lielākā uzmanība tika pievērsta studentu iekšējās un ārējās mobilitātes jautājumu risināšani, kā arī studenti tika aicināti iesaistīties akcijā „Let’s Go!” par studentu mobilitāti.

 
<< Sākums < Atgriezties 51 52 53 54 55 56 57 58 59 Turpināt > Beigas >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL