LSA piedāvā studentu pašpilnveides lekciju ciklu "Mēs bez formām" + PIETEIKUMA FORMA
Autors - Jurita Krūma   
Ceturtdiena, 14 Aprīlis 2011 13:29
bezformamCeturtdien, 14. aprīlī Latvijas Studentu apvienība (LSA) atklāj pieteikšanos jaunam semināru ciklam "Mēs bez formām", kura ietvaros tiek plānotas astoņas neformālas lekcijas par personības attīstību visa gada garumā. Lekciju cikla dalībniekus uzņems Spīķeru laikmetīgās mākslas centrs „KIM?".
Lekciju cikla „Mēs bez formām" mērķis ir pilnveidot studentu zināšanas, kas nepieciešamas, lai kļūtu par harmonisku un vispusīgi attīstītu personību, kā arī sekmētu katra indivīda veiksmīgu integrāciju sabiedrībā un augstu mērķu sasniegšanu. Katrs neformālais vakars tiks atklāts ar īsu lekciju par iepriekš pieteiktu tēmu, turpinot ar praktisko iemaņu apgūšanu un pilnveidošanu un noslēdzot ar kopīgu izvērtējumu.
Tā kā viens no organizatoru mērķiem ir panākt, lai katrs semināra dalībnieks mājās dotos ar iespējami lielu ieguvumu, katrs no semināra lekciju dalībniekiem pirms lekciju norises pieteikuma formā tiks aicināts izteikt vēlmes, ierosinājumus un komentārus par vēlamo semināra saturu, lai iespēju robežās tā programmu būtu iespējams pielāgot apmeklētāju vajadzībām. Lekcijas noritēs Spīķeru laikmetīgās mākslas centrā „KIM?"(Maskavas ielā 12/1, Rīgā).
„Projekta ietvaros veidotās lekcijas būs it īpaši noderīgas tiem studentiem, kuriem studiju gaitas vēl sagādā neomulību vai grūtības iejusties studiju vidē. Pašam reiz izbaudot pirmkursnieka lomu, es vēlētos, lai šīs lekcijas studentiem sniegtu pārliecību par savu studiju izvēli, piederīgas sajūtu un iespēju pilnveidoties, lai studēšana sagādātu gandarījumu," projekta misiju uzsvēra projekta koordinators un LSA aktīvists Ņikita Kozlovs.
Plānotās lekcijas:
  • 27.aprīlī - „Motivācija";
  • 11.maijā - „Runāšana un sarunāšana. Kā pareizi sarunāt savu mērķi?";
  • 25.maijā - „Stresa pārvarēšanas pieejas";
  • 14.septembrī - „Laika menedžments";
  • 28.septembrī - „Talantīgas domāšanas attīstīšana";
  • 12.oktobrī - „Komandas veidošanas praktiskās iemaņas";
  • 26.oktobrī - „Prezentācijas prasmes";
  • 16.novembrī - „Kritiskā domāšana un konfliktu risināšana".

Uz katru lekciju būs iespējams pieteikties, iepriekš aizpildot pieteikuma formu LSA mājaslapā www.lsa.lv. Jautājumu un neskaidrību gadījumā lūgums sazināties ar projekta "Mēs bez formām" koordinatoru Ņikitu Kozlovu ( Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu ) vai LSA Akadēmiskā virziena vadītāju Asnati Kažoku ( Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu ).

Komentāri (7)
7 Pirmdiena, 25 Aprīlis 2011 15:49
studente
tātad, dati par saturu, lektoriem, kā arī pasākuma laikiem ir definējami kā "neskaidrības", un ar tām jāvēršas, rakstot e-pastu. skumji
6 Trešdiena, 20 Aprīlis 2011 20:48
?
Kā tieši domāšana var būt talantīga? Un cik gara ir viena lekcija?
5 Pirmdiena, 18 Aprīlis 2011 09:41
Zane
Cikos lekcijas sākas? Un cik ilgi tās notiek?
4 Ceturtdiena, 14 Aprīlis 2011 23:12
Asnate Kažoka
Lekcijas tēma ir pašmotivācija - kā motivēt sevi darbībai. Detalizēts apraksts par saturu un lektoriem būs pieejams tuvākajā laikā.
3 Ceturtdiena, 14 Aprīlis 2011 19:16
Q
Jā, bet tas ir ārkārtīgi plaši, nu pašam motivēt cilvēkus (kam?), pašam noturēt motivāciju darīt lietas? Kā arī papildu jautājums, vai būs kāds papildu apraksts par saturu un lektoriem?
2 Ceturtdiena, 14 Aprīlis 2011 16:42
Jānis Ābele
Atvainojamies, nosaukumu precizējām.
1 Ceturtdiena, 14 Aprīlis 2011 16:16
Q
Kas ir motivēšanas prasmes?

Lasīt tālāk...

Vārds:
Komentārs:
  Vārds pārbaudei. Pieļaujami tikai mazie burti bez atstarpēm.
Vārda pārbaude: