LU Studentu padome 91.dzimšanas dienā ar viesiem talkos LU Botāniskajā dārzā
Autors - Jurita Krūma   
Pirmdiena, 25 Aprīlis 2011 10:32
lu_botPiektdien, 29.aprīlī Latvijas Universitātes Studentu padome (LU SP) aicina savus biedrus, vecbiedrus, Universitātes saimi un sadarbības augstskolu pārstāvjus uz padomes 91.dzimšanas dienas svinībām LU Botāniskajā dārzā. Ziedoņa iestāšanās un padomes vēsturiskās dibināšanas svinības gaidāmas gan draudzīgas talkas, gan pavasarīgu dārza svētku noskaņās.
Izceļot padomes darbīgo garu, savā 91.dzimšanas dienā kopš dibināšanas 1920.gadā LU Studentu padome aicina viesus pievienoties Universitātes saimei LU Botāniskā dārza spodrināšanas talkā 29.aprīlī plkst. 12:00.
„Šī gada svinības ir zīmīgas ar to, ka vēsturiskais LU SP gadu skaits „91" ir simetrisks ar jubileju, kopš padomes darbības atjaunošanas pēc Padomju laika 1994.gadā - svinam arī 16.gadskārtu. Lai svētki būtu arī praktiski, viesību ievadā plānota draudzīga talka vienā no skaistākajiem Universitātes īpašumiem, kas veicinātu apetīti gan pēc svētku kliņģera, gan neformālām sarunām," uz svinībām viesus ielūdz LU SP priekšsēdētājs Mārtiņš Līdaks.
Studentu padomi sumināt aicināti pašreizējie padomes biedri, vecbiedri, LU saime, kā arī Latvijas augstskolu un to studējošo pašpārvalžu pārstāvji. Pēc enerģiskās talkošanas, kuru atbalsta tīrīšanas līdzekļi „Clin", sanākušie viesi tiks cienāti ar svētku kliņģeri un brīvā dabā pagatavojamiem gardumiem, kurus sarūpēs „Rimi".

Lasīt tālāk...

Vārds:
Komentārs:
  Vārds pārbaudei. Pieļaujami tikai mazie burti bez atstarpēm.
Vārda pārbaude: