„Mazāk runu, vairāk darbu!” – Rīgā atgriežas Garage48
Autors - Krists Avots   
Piektdiena, 07 Oktobris 2011 12:09
garage48Visiem, kam galvā nepiepildītas idejas par dažādiem IT risinājumiem, jāpatur prātā, ka no 18. līdz 20. novembrim SSE Riga telpās jau otro reizi Latvijā viesosies Garage48 - pasaulē arvien vairāk atpazīstams notikums, kurš uz nedēļas nogali vieno aktīvus cilvēkus, lai 48 stundu laikā kopīgi savas ieceres pārvērstu realitātē. Cilvēki bieži baidās uzsākt savu biznesu, jo trūkst zināšanas, naudas un labi komandas biedri, tādēļ Garage48 atver savas durvis, lai to mainītu un pierādītu, ka viss ir atkarīgs no pozitīvas attieksmes, radošiem biedriem un motivējoša laika ierobežojuma. Galvenais - mazāk runu un formalitāšu, vairāk -rīcības.
Garage48 radies tikai pirms gada Igaunijā, bet paspējis viesoties jau 7 valstīs, galvenokārt, Ziemeļeiropā un Āfrika, ar mērķi attīstīt start-up kultūru un parādīt, ka viena nedēļas nogale ir pietiekama, lai atraktīvā un jautrā gaisotnē izveidotu jaunu biznesu vai tā prototipu. Pasākumā tiek pulcēti dažādi cilvēki, kas pārzina projektu vadību, grafisko dizainu, programmēšanu, marketinga trikus vai vienkārši ir aktīvi, radoši un pilni ar idejām, kā dzīvi padarīt patīkamāku ar interneta vai mobilo telefonu produktiem. Tiek atrastas veiksmīgākās idejas, nokomplektētas komandas un 48 stundu laikā bez īpašiem papildus resursiem idejas tiek pārvērstas realitātē.
Šī ir lieliska iespēja, kur pārbaudīt savas spējas, mācīties un iegūt jaunus kontaktus, nemaz nerunājot par to, ka veiksmīgas darbības rezultātā var tikt pie jauna, augoša uzņēmuma. „Garage48 dod pamatīgu spērienu pa pēcpusi, lai no vienkārša "web freelancera" sāktu strādāt pie nopietnām idejām, komplektētu komandu un meklētu investorus. Pietiek tikai ar 48 negulētām stundām, lai mainītu savu līdzšinējo dzīvi un nodarbotos ar to, kas pašam patīk!" tā uzsver Guntis Šmaukstelis, kurš pirms gada pasākumā Garage48 radīja pirmsākumu savam uzņēmumam „Mighty fingers", vēlāk ar to uzvarēja arī Startup Sauna pasākumā un devās tālāk savas idejas prezentēt uz Silīcija ieleju. Arī citi pirmajā Garage48 Rīgā radītie projekti turpina savu dzīvi un saņem atzinības pasaulē, no tiem zināmākie ir „Campalist" (uzvarējis Startup Sauna un Seedcamp New York), „Planify" (startējis kā Seedcamp dalībnieks) un „Easyprove".
Garage48 ir starptautisks pasākums, un dalībnieki ir aicināti no visas pasaules. Lai piedalītos šajā notikumā, ir jāreģistrējas pasākuma mājaslapā http://garage48.org/riga/registration no 7.oktobra.
Pārējie interesenti Garage48 notikumus tiešraidē varēs skatīties internetā.
Garage48 saka paldies Rīgas pasākuma atbalstītājiem - 1Life, Rubylight, Microsoft Biz Spark, Tele 2, Skype un PayPal, kā arī pasākuma informatīvajam atbalstītājam draugiem.lv!
Pasākumu organizē Garage48 founds, Stockholm School of Economics in Riga un Open Coffee Club Rīga.
Sīkāka informācija:
garage48.org/riga
www.draugiem.lv/garage48

Lasīt tālāk...

Vārds:
Komentārs:
  Vārds pārbaudei. Pieļaujami tikai mazie burti bez atstarpēm.
Vārda pārbaude: