Paātrinājums Tavai izaugsmei – piesakies Iespējamā misijā
Autors - Madars Bitītis   
Otrdiena, 10 Februāris 2009 10:26
im-lsaVai vēlies ar vienu soli pieveikt divus pakāpienus uzreiz?
Vēlies iedvesmot un aizraut?
Vēlies darīt citādāk?

Piesakies Iespējamā misijā!

Pieņem izaicinājumu un izmanto iespēju īsā laikā iegūt zināšanas, vadības un komunikācijas prasmes, pieredzi un rūdījumu, kas dos lielisku pamatu tālākās karjeras veidošanai jebkurā jomā! Attīsti līdera prasmes, divus gadus strādājot skolā!

 

 

Mainot sevi, maini citus - iedvesmo skolēnus, ienes pārmaiņas skolā, dod ieguldījumu sabiedrībā! Dodot Tu arī saņemsi pretī:

Piesakies Iespējamā misijā, ja tev ir spožas idejas, līdera dotības, spēja uzņemties atbildību un vēlme mācīties un pilnveidoties un bakalaura grāds vai augstākā profesionālā izglītība. Pieteikšanās brīdī vari būt arī pēdējā kursa students (Sīkāk par pieteikšanās kritērijiem lasi šeit).


Piesakies programmai Iespējamā misija līdz 2009. gada 6. aprīlim, aizpildot pieteikuma anketu!

 

Seko līdzi masu medijos plaši atspoguļotajai Iespējamās misijas nedēļai (09.-13.02.2009.), kuras laikā 42 Latvijas sabiedrības līderi ir pieņēmuši izaicinājumu uz vienu stundu kļūt par skolotājiem, lai dalītos ar savu enerģiju un dzīves pieredzi, iedvesmojot skolēnus kļūt par nākotnes līderiem. Visu nedēļu kopā ar akcijas dalībniekiem piedalies diskusijā „Kādu skolu vēlies Tu?"

 

Ienāc jau šodien un piesakies: www.iespejamamisija.lv

Lasīt tālāk...

Vārds:
Komentārs:
  Vārds pārbaudei. Pieļaujami tikai mazie burti bez atstarpēm.
Vārda pārbaude: