Pašpārvaldes ziņo
Publiskās debates "Vai par mūzikas publisku atskaņošanu ir jāmaksā?"
Autors - Raivis Ieviņš   
Otrdiena, 19 Jūnijs 2012 22:56
ludk-publiskais-izpildijums2Latvijas Universitātes Debašu klubs ielūdz ikvienu interesentu piedalīties debatēs ar DJ Tomu Grēviņu mūziķi Kažu (Kārlis Būmeisters) un advokātu un Juridiskās fakultātes lektoru Mārci Krūmiņu. Debates norisināsies 20. jūnijā no pulksten 15.00 līdz 17.00 Latvijas Universitātes (LU) Mazajā aulā, Raiņa bulvārī 19.
m
Debatēs “Latvijas Izpildītāju un producentu apvienības” (LaIPA) pārstāvji skaidros, kādos gadījumos un kādēļ par mūzikas publisku atskaņošanu ir jāmaksā. Savukārt LU Debašu kluba pārstāvji argumentēs, kādēļ mūzikas atskaņošanai jābūt bezmaksas un kas pašreizējā kārtībā ir nepareizs.
 
Pagarināta pieteikšanās pasākumam "How Well Do You Know Riga"?
Autors - Sintija Segleniece   
Trešdiena, 02 Maijs 2012 15:10
24dda348377782f457c469a8b1c5b78212.maijā no 9.30 - 18.30 notiks Transporta un sakaru institūta Studentu pašpārvaldes organizēts pasākums "How well do you know Riga?" jeb "Cik labi Tu pazīsti Rīgu?".
mmm
Tā ir spēle starp augstskolu studentiem un skolēniem ar orientēšanās elementiem, kas palīdz ikvienam dalībniekam palūkoties uz šo skaisto pilsētu no cita skatu punkta un pamanīt to, kas iepriekš gājis secen.
 
Latvijas Kultūras akadēmijas „Valpurģu naktī 2012” eksplodēs pavasaris
Autors - Undija Ancēna   
Sestdiena, 28 Aprīlis 2012 14:28
valpurgiiCeturtdien 3. maijā plkst. 20:00 Latvijas Kultūras akadēmijā (Ludzas ielā 24) kopā ar iecienītiem DJ, mūziķiem un trakām izdarībām ikkatrs Latvijas students ir aicināts sagaidīt pavasari ikgadējā "Valpurģu naktī 2012".
mmm

Valpurģu nakts Latvijas Kultūras akadēmijā ir gada krāšņākais notikums - šogad tā tiks izvērsta kā īsta pavasara eksplozija. Organizatori ir īpaši parūpējušies par muzikālo un vizuālo noformējumu un īpaši par apmeklētājiem, kuri meklēs gan mierīgas, gan šausminošas, gan arī ļoti enerģiskas nodarbes līdz pašai rītausmai.

Zālē spēlēs grupas Perfect Error, Pyre Trees un DJ Toms Grēviņš. Pēc pusnakts pār deju grīdu valdīs Gapoljeri, DJ Dvarionas un DJ T. Chill telpā varēs baudīt mākslu un akustisku muzikālo skanējumu: The Quinters, Evija Smagare, Crème Brûlée, Sonus Trio, Jurita & The Band. No ābeļdārza atskanēs šausmu kliedzieni un pusnaktī tieši tur sārtā tiks dedzināta ragana, lai pieliktu punktu ziemā uzkrātajām negatīvajām emocijām.
 
Latvijas Universitāte Studentu padome aicina piedalīties fotokonkursā “Ko Tu gribētu nolaupīt?”
Autors - Anete Enikova   
Ceturtdiena, 26 Aprīlis 2012 10:29
img_7690Sagaidot sabiedrībā iemīļoto ikgadējo pasākumu Muzeju nakts, kas šogad notiks 19.maijā, Latvijas Universitātes Studentu padome (LU SP) aicina ikvienu jaunieti piedalīties fotokonkursā “Ko Tu gribētu nolaupīt?” portālā draugiem.lv. Konkurss veidots, iedvesmojoties no šī gada “Muzeju nakts” tēmas “Latvijas dārgumi: Zilā krāsa – jūra”.
 
Gada pirmā zaļumballe ir klāt
Autors - Aija Upleja   
Trešdiena, 25 Aprīlis 2012 13:26
zb
Saule,pavasaris un zaļumballes ir klāt! Jau šoceturtdien, 26.aprīlī, plkst. 22.00 Ziggy rock telpās, Maskavas ielā 12, varēsi baudīt lielisku dzīvo mūziku un dejas līdz pat rīta gaismai.  Zaļumballi rīko Latvijas Universitātes  Sociālo Zinātņu fakultātes Studentu pašpārvalde. Aicināti tiek visi, kas vēlas uz mirkli uzburt vasaras nakti un izdejot visu ziemas pelēcību.
mm
Vakaru ieskandinās grupa “Naktsargi”, kā pavadījumā varēsi atminēties mīļākās latviešu dziesmas un dziedāt līdz, bet pēc tam puiši no “Lustīgā Blūmīzera” skandinās meldiņus no Līvu, Eolikas,Pērkona un citām populārām latviešu grupām. Ballītē droši vari ierasties puķainā kleitiņā vai salmu cepurē, lai radītā atmosfēra vēl vairāk atgādinātu iemīļotās zaļumballes. Iedejosim pavasarī un lustēsimies līdz rīta gaismai! mm
 
27.aprīlī notiks RTU SP valdes vēlēšanas
Autors - RTU SP   
Trešdiena, 25 Aprīlis 2012 11:10
rtu_sp_logo_pilnkrasu_200x220px
Hei, student! Šonedēļ RTU Studentu parlamentā tiks vēlēta jauna valde, kas turpmāk pārstāvēs visus RTU studentus, aizstāvēs RTU studentu viedokli dažādos ar augstāko izglītību saistītos jautājumos, kā arī rūpēsies par kvalitatīvām ārpusstudiju aktivitātēm. Arī Tev ir iespēja piedalīties šajās vēlēšanās, kandidātiem uzdodot sev interesējošus jautājumus, kā arī izsakot skaļi savu viedokli par viņiem. RTU SP vēlēšanas norisināsies RTU SP kopsapulces laikā, piektdien, 27.aprīlī no plkst. 14:00 Āzenes ielā 12, 105.auditorijā.
 
RSU SP aicina uz Pavasara balli Rock'n'roll stilā
Autors - Daniela Sirovatska   
Trešdiena, 18 Aprīlis 2012 08:42

pavasaraballe_1

Piektdien, 20. aprīlī Rīgas Stradiņa universitātes Studējošo pašpārvalde (RSU SP) rīko Pavasara balli, kas apvienota ar SP 19. dzimšanas dienas svinībām. Pasākuma laikā un pirms tam norisināsies konkursi ar vērtīgām balvām, dažādas citas aktivitātes, uzstāsies mūziķu grupas, darbosies fotostūris. Pasākums tiek veidots ar mērķi nosvinēt siltā pavasara iestāšanos un atvilkt elpu no studijām.

Pavasara balles tēma ir rokenrols, tādēļ ir īstais brīdis ielūkoties savā omes vai opja skapī un uzvilkt trakāko un roķīgāko ietērpu, kas atrodams.

Dejas rokenrola stilā iemēģini kopā ar grupām  The Black Cats, Tonick, kā arī Dj Sowsa.

 

 
Rīgas Tehniskās universitātes Studentu parlamenta Gada Balvas 2011 atskats
Autors - Danuta Jasmane   
Trešdiena, 18 Aprīlis 2012 08:29

rtu_sp_logo_pilnkrasu_160x160px

2012. gada 13. aprīlī Latvijas 1. Rokkafejnīcā norisinājās RTU Studentu parlamenta Gada balvas 2011 pasniegšanas ceremonija. Ļoti plašā skaitā bija viesi no RTU administrācijas, Latvijas studentu apvienības, citām augstskolām un mūsu fakultāšu un filiāļu pašpārvaldēm. Vakara turpinājumā bija RTU Studentu parlamenta 20. dzimšanas diena, kur tika aicināti visi interesenti svinēt šo pasākumu kopā.
 
RTU studentu organizācija aicina svinēt tās 20 gadu jubileju
Autors - Danuta Jasmane   
Ceturtdiena, 12 Aprīlis 2012 13:56
sp_dzimshanas_diena_v3Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Studentu parlaments 13. aprīlī aicina nosvinēt studentu dzimšanas dienu Latvijas 1. Rokkafejnīcā kopā ar mūziķi Kažu un citiem māksliniekiem.

Studentu dzimšanas dienas pasākums norisināsies 13.aprīlī no plkst. 18:00 Latvijas 1. Rokkafejnīcā, Rīgā. Pasākums tiks atklāts ar svinīgu Parlamenta gada balvas pasniegšanas ceremoniju, kurā piedalīsies universitātes vadība un aktīvākie RTU studenti, kam sekos neformālā daļa ar muzikāliem priekšnesumiem un aktivitātēm. Pasākuma norises vieta ir atjaunotais Reitera nams Mārstaļu ielā 2/4, Rīgā, kuru tagad apsaimnieko Latvijas 1. Rokkafejnīca. Par muzikālo gaistoni rūpēsies tādi mākslinieki kā Kaža, grupa "The Picture" un grupa "SKApis".

 
Studenti pārdod mākslu Jarmarkā
Autors - Oksana Apsīte   
Ceturtdiena, 08 Decembris 2011 11:56

jarmarka2011_eielugums_620x1034px_lat_izstadeJau devītais decembris pēc kārtas atnes vienu no spilgtākajiem notikumiem mākslas jomā: izstādi - gadatirgu - labdarības akciju, JARMARKA, kas no 14. decembra līdz 29.decembrim norisināsies Latvijas Mākslas akadēmijā, Kalpaka bulvārī 13, Rīgā. Studenti pārdod mākslu! Smaržo pēc eļļas krāsas un Lielā aula piepildīta ar aptuveni 15`000 mākslas darbiem.

Jarmarkas apmeklētāji varēs ne tikai apskatīt, bet arī iegādāties oriģinālus un unikālus studentu studiju darbus. Pasākumu organizatori Latvijas Mākslas akadēmija, Kultūras Perons, Mākslas perons, Pareizā ķīmija un Airport aicina visus mākslas mīļotājus atnākt un izaicināt savu intuīciju atklājot talantus.

 
RSU SP ievēlēta jaunā sasaukuma valde
Autors - Daniela Sirovatska   
Trešdiena, 07 Decembris 2011 17:28

dscf1666_640x436

Otrdien. 7.decembrī RSU SP jaunievēlētās Padomes biedri ievēlēja jauno Valdi: priekšsēdētāju, priekšsēdētāja vietnieku un 7 virzienu vadītājus.

RSU SP jaunais priekšsēdētājs Jānis Vētra, RSU Medicīnas fakultātes 2.kursa students, savā uzrunā par prioritātēm izvirzīja SP vīzijas īstenošanu, misiju, sasniedzamos mērķus un sagaidāmos rezultātus nākotnē, kā arī aprakstīja galvenās prioritātes paša un SP 2012. gada darbā.  Jautāts, ar kādām organizācijām ir plānota sadarbība, viņš atbild, ka LSA, LaMSA, SZB u.c., kā arī jāturpina iesāktā sadarbība ar citām pašpārvaldēm. Uz Priekšsēdētāja amatu kandidēja arī Andrejs Mundeciems, MF 2.kursa students, kuram jau ir bakalaurs Fizioterapijas specialitātē.

 
<< Sākums < Atgriezties 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Turpināt > Beigas >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL