Piedalies diskusijā par eiro ieviešanas plusiem un mīnusiem
Autors - BAT   
Pirmdiena, 07 Janvāris 2013 12:04
20101202-eiroKādi ir eiro ieviešanas plusi un mīnusi? Vai un kāpēc Latvijā būtu jāievieš eiro? Kādas ir Eiropas vienotās valūtas priekšrocības un ko no tās ieviešanas iegūtu Latvija? Kādi ir argumenti pret eiro? Kas ir mīts un kas – patiesība? Lai atbildētu uz šiem un vēl daudziem citiem jautājumiem, trešdien, 16. janvārī, plkst.17.00 Biznesa augstskolas Turība C321. auditorijā norisināsies diskusija „Eiro ieviešana Latvijā. Plusi un mīnusi”.
m
Diskusijā piedalīsies Eiro projekta vadītāja Dace Kalsone (Latvijas Republikas Finanšu ministrija), kura stāstīs par eiro ieviešanas praktiskajiem aspektiem, Swedbank Klientu apkalpošanas pārvaldes vadītājs Ģirts Bērziņš, kurš runās par to, kā ieviešanas ietekmēs kredītus, iedzīvotājus un uzņēmumus kopumā. Ikviens interesents varēs noklausīties Sabiedrisko attiecību aģentūras “Hill+Knowlton Strategies” projektu vadītāju Danu Jurcānu, kurš iepazīstinās ar pētījuma „Ko Latvijas iedzīvotāji sagaida no eiro ieviešanas?” rezultātiem un secinājumiem, kā arī dzirdēt Biznesa augstskolas Turība Attīstības padomes priekšsēdētāja Aigara Rostovska viedokli par to, vai Latvijā ir nepieciešams ieviest eiro. Tāpat diskusijā būs pārstāvji no Igaunijas vēstniecības, kuri dalīsies savā pieredzē par eiro ieviešanas procesu Igaunijā un stāstīs, ar kādām grūtībām viņiem nācies saskarties eiro ieviešanas sākumā un kādas pārmaiņas ir notikušas valstī pēc nacionālās valūtas maiņas.
m
Piesakies diskusijai līdz 14. janvārim, rakstot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu un norādot savu vārdu un uzvārdu.
m
Diskusiju būs iespējams skatīties arī online tiešraidē www.turiba.lv.
Komentāri (1)
1 Sestdiena, 02 Februāris 2013 03:59
70-682
You need to master the key Microsoft 70-515
concepts and principles, be it traditional course training or remote learning programs including interactive and visual tools such as 70-505 practice test, questions and answers or succinct 70-505 study guide. 70-682
70-622

Lasīt tālāk...

Vārds:
Komentārs:
  Vārds pārbaudei. Pieļaujami tikai mazie burti bez atstarpēm.
Vārda pārbaude: