Piedalies "ERASMUS naktī"!
Autors - Indra Soika - Dreimane   
Svētdiena, 02 Decembris 2012 17:33
2012_erasmus_nakts_plakats_Noslēdzot Eiropā populārākās studentu apmaiņas programmas Erasmus 25. jubilejas svinības gada garumā, Latvijas augstskolu studentus un personālu Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) aicina pieteikties neformāli izglītojošai piedzīvojumu spēlei „Erasmus nakts”.
m
Pasākums „Erasmus nakts” notiks šī gada 14. decembrī. Tā laikā dalībnieki brīvā un neformālā veidā varēs apgūt zināšanas un prasmes, kas ir vērtīgas, piedaloties apmaiņas programmā un uz laiku dzīvojot svešumā.
m
Vienas nakts laikā studentiem un augstskolu personālam būs iespēja gūt zināšanas šādās darbnīcās:
  • „Kultūras daudzveidība: kā notiesāt pūdētu siļķi ar putukrējumu?” (lektors Ansis Bogustovs, ES jautājumu eksperts);
  • „Ar žilbinošu smaidu ir par maz – uzstāties ir jāprot!” (lektore Ina Balamovska, komunikāciju, saskarsmes jomas konsultante un pasniedzēja);
  • „Divas galvas gudrākas par vienu: sadarbības spēks!” (lektors Andžejs Reiters, izaugsmes treneris);
  • „Naudu krāt zeķē vai tērēt līdz pēdējam: alternatīvas?” (lektore Ieva Langenfelde, Swedbank Jauniešu segmenta vadītāja).
m
Pēc izglītojošām darbnīcām komandas varēs pārbaudīt savas prasmes dažādās neparastās, bet iespējamās situācijās, piedaloties draudzīgās sacensībās. „Piedzīvojumu spēle ir lielisks veids, kā drošā vidē noskaidrot, cik daudz mēs varam paveikt un kā rīkojamies neierastos apstākļos. Mēs ceram, ka šis pasākums iedrošinās piedalīties Erasmus programmā tos, kuri līdz šim nav uzdrīkstējušies,” stāsta Dārta Darbiņa, VIAA Erasmus nodaļas vadītāja.
m
Lai pieteiktos spēlei „Erasmus nakts”, studentiem un augstskolu personālam, kas līdz šim nav piedalījušies Erasmus programmā, jāizveido četru cilvēku komanda un līdz 6. decembrim jāatsūta pieteikums, aizpildot anketu www.viaa.gov.lv vai ŠEIT.
m
Uzaicinājumu dalībai pasākumā saņems 25 komandas, kas visātrāk atsūtīs pareizi aizpildītu pieteikuma anketu.
m
Komanda, kas uzvarēs „Erasmus nakts” zināšanu pārbaudes misijā, balvā no VIAA saņems ceļojumu četrām personām ar prāmi uz Stokholmu.
m
Sekot līdzi 25. gadadienas svinībām var Facebook un Twitter: „ERASMUS 25 Latvija”, kā arī www.viaa.gov.lv.

Lasīt tālāk...

Vārds:
Komentārs:
  Vārds pārbaudei. Pieļaujami tikai mazie burti bez atstarpēm.
Vārda pārbaude: