Piedalies Robotika 2009
Autors - Dainis Jakovels   
Ceturtdiena, 19 Marts 2009 13:32

robotikaRobotika 2009 notiks 1. maijā Rīgas Tehniskās universitātes galvenajā ēkā, Kaļķu ielā 1. Šī gada robotu sacensības notiks piecās disciplīnās - līnijas sekotāji, līnijas sekotāji ar šķērsli, 3 kg sumo, mini sumo un Roomba sumo. Paralēli sacensībām tiks organizētas arī tehniskās jaunrades darbnīcas un izstāde.

Šogad pasākumā galvenais akcents tiks likts uz sacensību norisi, ļaujot dalībniekiem maksimāli pārbaudīt savus veidojumus - robotus, kā arī uz balvu fondu. Pirms sacensībām dalībniekiem tiks dota iespēja atrādīt plašākai publikai savu lolojumu Robotika 2009 mājas lapā www.robotika.lv.

Izveido savu robotu un piedalies kādā no sacensību disciplīnām! Vairāk informācijas par Robotika 2009 var rast pasākuma mājas lapā www.robotika.lv vai sazinoties ar mums - Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .

4. aprīlī Tallinā notiks otrās Baltijas sumo robotu sacensības Baltic Robot Sumo Cup 2009 Spring. Vairāk informācijas - www.balticrobotsumo.org. RTU Robotikas klubs organizē Latvijas pārstāvjiem kopīgu braukšanu uz šo pasākumu, ja esi gatavs tajā ņemt dalību - sazinies ar mums!

Robotika 2008 uzvarētāji roboti - līnijas sekotājos 2fast4you (Vitālijs Rodnovs, Lietuva), līnijas sekotājos ar šķērsli NXT (komanda EST NXT GRP, Igaunija), 3 kg sumo - Izveicīgais vepris (komanda Laidars, Latvija), Roomba sumo - Melvin (komanda TUT Robotic Club, Igaunija).

Robotika 2009 atbalstītāju pulks - Rīgas Tehniskā universitāte, Latvijas Mobilais Telefons, Festo, iRobot, Ilustrētā zinātne.

Robotika 2009 organizatori ir RTU Robotikas klubs un Studentu parlaments.

Uz tikšanos sacensību dienā!

 

Lasīt tālāk...

Vārds:
Komentārs:
  Vārds pārbaudei. Pieļaujami tikai mazie burti bez atstarpēm.
Vārda pārbaude: