Piesaki savu ideju sociālo projektu konkursam "Open Mind 2013"
Autors - Kristīne Jakubovska   
Trešdiena, 06 Februāris 2013 21:34
openmindSwedbank un Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Attīstības fonds, sadarbībā ar Latvijas augstskolām, izsludina pieteikšanos studentu sociālo projektu konkursam "Open Mind 2013”.
m
Konkursa mērķis ir rosināt jauniešus izmantot augstskolās gūtās zināšanas, lai uzlabotu sociālo vidi, veicinātu sabiedrības aktivitāti un realizētu visiem noderīgus projektus savos reģionos un augstskolās.
m
Līdz 15. martam interneta vietnē www.open.lv ikviens Latvijas students vai studentu grupa var iesniegt idejas, kas atbilst konkursa mērķim, un pretendēt uz finansējuma iegūšanu sava projekta īstenošanai.
m
Studentu idejas izvērtēs žūrija un 10 labākos projektus izvirzīs publiskai vērtēšanai. Konkursa uzvarētāji tiks paziņoti jūnija sākumā, bet projektu realizācijai paredzēts laiks līdz novembra beigām.
m
Swedbank valdes loceklis Ģirts Bērziņš: „Viena no Swedbank sociālās atbildības prioritātēm vienmēr ir bijusi vēlme atbalstīt jauniešu daudzpusīgu izaugsmi. Studenti ir tā sabiedrības daļa, kurai piemīt radošums, enerģija un ticība pozitīvām pārmaiņām. Mēs ticam, ka arī šogad Latvijas studenti pārsteigs ar labajām idejām, kas mūs pārējos rosinās līdzdarboties – tas ir ceļš uz labāku nākotni!”
m
RTU Attīstības fonda izpilddirektors Artūrs Zeps: „Sociālo projektu konkurss "Open Mind" dod unikālu iespēju studentiem būt sociāli aktīviem un pašu spēkiem uzlabot vidi sev apkārt, veidojot to pieejamāku, tīrāku un drošāku. 2012.gadā konkursa ietvaros īstenotie projekti pierādīja, ka studentiem rūp kas notiek sabiedrībā. Tādēļ arī 2013.gadā konkursa ietvaros sagaidām daudz jaunu un radošu projektu, kas palīdzēs gan veidot vidi mums apkārt labāku, gan dos iespēju pašiem aktīvi darboties un pierādīt sevi.”
m
Organizatori cer, ka arī šogad studentu atsaucība būs liela un konkursa žūrija saņems pieteikumus ar interesantām un atbalstāmām idejām.
m
2012.gadā finansējumu ideju īstenošanai ieguva un tika realizēti 3 visatzinīgāk novērtētie projekti:
m
- “Vasaras piedzīvojumu skoliņa bērniem no trūcīgām un maznodrošinātām ģimenēm” (S. Skujiņa, D. Veipāne, Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmija);
- “Āra galda teniss Cēsīs” (A. Reimandovs, S. Spulle, D. Lūsa un A. Šliks, Rīgas Tehniskā universitāte);
- “Brīvdabas trenažieri aktīvam dzīvesveidam” (L. Damberga, Vidzemes Augstskola).
m
Vairāk informācijas par projektu "Open Mind" interneta vietnē www.open.lv.
m
Ar konkursa nolikumu iespējams iepazīties ŠEIT.

Lasīt tālāk...

Vārds:
Komentārs:
  Vārds pārbaudei. Pieļaujami tikai mazie burti bez atstarpēm.
Vārda pārbaude: