Piesakies 20. Studentu folkfestivālam
Autors - Gints Romulis   
Ceturtdiena, 12 Februāris 2009 12:26
folk-fest25.februārī plkst. 18.00 Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU), Jelgavas pils aulā norisināsies tradicionālais Studentu folkfestivāls.

Studentu folkfestivāls ir sabiedriski aktīvs, plašs muzikāls pasākums, kura centrālais un galvenais tēls ir students. Tas vieno talantīgus, drosmīgus un sevi pierādīt gatavus Latvijas augstskolu studentus. Tajā aicināts piedalīties ikviens studējošais, kurš vēlas parādīt citiem savu muzikālo prasmi, dzejnieka talantu vai atraktīva un radoša studenta tēlu.


Šis būs JUBILEJAS FOLKFESTIVĀLS, tādēļ dalībniekiem un skatītājiem piedāvājam grandiozu JUBILEJAS skatuvi ar muzikālām, instrumentālām un vokālām, aktieriskām un vārdiskām izpausmēm. Kā tas noritēja pirms 20 gadiem, kad uz skatuves kāpa bardi, dzejnieki un dziesminieki, dalībnieki tiek aicināti sevi pierādāt akustiskajā variantā. Jubilejas Studentu folkfestivāla dalībniekus aicinām sarosīties, darot zināmu par savu dalību ar pieteikuma anketu Studentu klubā (Lielā iela 4, Jelgava) vai elektroniskā veidā LLU portālā līdz 16.februārim.


Dalībnieku profesionālo, emocionālo un skatuvisko sniegumu vērtēs žūrijas komisija. Jubilejai par godu būs atklātā vērtēšanas sistēma, pēc katra priekšnesuma žūrijas locekļi sniegs savu vērtējumu visiem redzot. Kādu? To redzēsiet klātienē.


Skatītāji, līdzjutēji un līdzdziedātāji zālē folkfestivāla laikā noteiks savu simpātiju un līdzdalību, emocionāli atbalstot vai neatbalstot žūrijas vērtējumus.


Studentu klubs festivāla laikā uz jubilejas skatuves piedāvās viesmākslinieku priekšnesumus no festivāla aizsākuma laikiem - bardus, dziesminiekus un dzejniekus, kā arī pasniegs īpašu balvu „Bards 2009". Īpašie pasākumi viesi: Ieva Akurātere, Valdis Atāls, Imants Daksis.


Studentu folkfestivālā ir aicināti piedalīties visi Latvijas augstskolu studenti, kuri mīl un ciena dzeju un mūziku. Lai pasākums vieno studējošo jaunatni, stiprinot studentisko garu un izglītojot tā muzikālo sniegumu!

Lasīt tālāk...

Vārds:
Komentārs:
  Vārds pārbaudei. Pieļaujami tikai mazie burti bez atstarpēm.
Vārda pārbaude: