Iesaisties Latvijas Studentu apvienībā!
Ja Tev ir brīvs laiks, kuru vari veltīt ne vien studijām, bet arī kam nozīmīgam visas studentijas labā, tad ir īstais brīdis, lai iesaistītos Latvijas Studentu apvienībā (LSA)!

LSA ir studentu organizācija, kura dibināta 1994. gadā. To dibināja ar mērķi, lai studentiem nebūtu jāiet armijā. Kad tas tika sasniegts, LSA nosprauda jaunu mērķi - pārstāvēt studentu intereses gan Latvijas, gan Eiropas līmenī.

Pieturamies ne vien pie tradīcijām, bet cenšamies ieviest arī inovācijas. Studenti vienmēr bijuši tie, kas ved valsti uz pārmaiņām. Mēs ticam - pārmaiņas sākas mūsu galvās!

Ja arī tu domā tāpat, tad dod mums ziņu! Mēs vēlamies redzēt Tevi savā komandā! Sākotnēji vari darboties kādā no darba grupām, bet tad pakāpeniski doties augstāk pa LSA karjeras kāpnēm līdzīgi kā to darījusi LSA valde.

kapnes
1. Piedalies LSA darba grupās - ir vairākas patstāvīgas darba grupas, bet vairākas tiek izveidotas, lai īstenotu kādu konkrētu projektu. kura organizēšanā vari iesaistīties.
2. Kļūsti par LSA Domnieku jeb savas augstskolas pašpārvaldes pārstāvi LSA Domē. Ja vēlies kļūt par Domnieku, Tev sava kompetence jāpierāda savas augstskolas pašpārvaldē; pašpārvalde var Tevi izvirzīt Domnieka amatam.
3. Kļūsti par Valdes dalībnieku! Ja esi pārliecināts par savu profesionālo varēšanu un esi gatavs saspringtam, aizraujošam darbam studentijas labā, Tu vari kļūt par LSA Valdes dalībnieku.
4. Kļūsti par LSA prezidentu - pierādi Latvijas augstskolu pašpārvaldēm, ka esi cienīga/s ieņemt LSA prezidenta amatu un stājies pie Latvijas Studentu apvienības stūres.
Vārds, Uzvārds:
Augstskola, studiju programma, kurss:
Telefona Nr., operators:
E-pasta adrese:
Darba grupa, kurai piesakies:
Akadēmiskā virziena
Sabiedrisko attiecību
Sociālā virziena
Starptautiskā virziena
Kāpēc vēlies darboties LSA?:
Vai Tu esi darbojies/usies savas augstskolas Studējošo pašpārvaldē?:

Agrāk