Piesakies jauno līderu forumam 'NATO in 2020: What lies ahead?'
Autors - Anete Enikova   
Otrdiena, 17 Februāris 2009 19:42

nato60_web_smallJa Tu esi 18-28 gadus vecs, Tev interesē starptautiskās attiecības un Tu vēlies satikt jauniešus no citām pasaules valstīm, tad Latvijas Transatlantiskā organizācija (LATO) un Latvijas Transatlantiskais Jauniešu klubs (LTJK) aicina tieši Tevi pārstāvēt Latviju jauno līderu forumā 'NATO in 2020: What lies ahead?', kas š.g. 2. -4. aprīlī paralēli NATO samitam notiks Starsbūrā, Francijā.

Jauno līderu forumu organizēšana NATO samita ietvaros jau ir kļuvusi par tradīciju. Līdzīgi kā iepriekšējos gados Prāgā (2002.), Stambulā (2004.), Rīgā (2006.), Bukarestē (2008.) šogad Strasbūrā nākotnes jaunie līderi no abām Atlantijas okeāna pusēm NATO 60.gadadienas priekšvakarā apspriedīs NATO nākotni un jaunos drošības izaicinājumus, kā arī tiksies ar prominentiem pasaules politikas ekspertiem un politiķiem.

 

Kā pieteikties?

 

  • Uzraksti īsu eseju (500-1000 vārdi) par tēmu "Latvia in NATO - 5 years experience" angļu valodā,
  • pievieno motivācijas vēstuli un CV (angļu valodā)
  • un līdz 26. februārim plkst. 16:00 nosūti uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Pirmās atlases kārtas rezultāti tiks paziņoti un publicēti LATO mājas lapā 28. februārī. Četru labāko autoru darbi un motivācijas vēstules tiks nosūtītas uz Atlantic Treaty Associtation sekretariātu otrās kārtas atlasei, kā rezultātā tiks izvēlēts viens labākais kandidāts, kurš pārstāvēs Latviju jauno līderu forumā.

 

Foruma darba valoda ir angļu, līdz ar to kandidātiem nepieciešamas labas angļu valodas zināšanas.

Pasākuma organizatori parūpēsies par ceļa izdevumu segšanu un naktsmītni.

Sīkāku informāciju meklējiet LATO mājas lapā www.lato.lv

Lasīt tālāk...

Vārds:
Komentārs:
  Vārds pārbaudei. Pieļaujami tikai mazie burti bez atstarpēm.
Vārda pārbaude: