Piesakies semināram „Iztēlojies pasauli, kur tehnoloģijas palīdz risināt globālas problēmas!”
Autors - Microsoft Latvia   
Otrdiena, 07 Decembris 2010 11:29

image001Vai Tavi studiju biedri un draugi spēj radīt risinājumu, kas palīdzēs cilvēkiem visā pasaulē? Vai jūs vēlaties strādāt ar nākotnes tehnoloģijām jau šodien? Vai jūs zināt, kā apvienot mākslu un zinātni? Vai spējat iztēloties, kā Latvijas studenti risina nabadzības, bada, izglītības, vides un veselības problēmas? Mēs spējam!

 

Microsoft Latvia aicina Latvijas augstskolas studentu pašpārvaldes piedalīties neformālā seminārā par pasaules vadošo tehnoloģiju konkursu jauniešiem - Imagine Cup 2011. Seminārs norisināsies 13. decembrī, plkst. 15:00, Microsoft Latvia telpās Rīgā, Merķeļa ielā 21, 4.stāvā. Tajā:
  • tiks izstāstīts plašāk par Imagine Cup 2011,
  • tiks uzsāktas nebijušas Latvijas augstskolu aktivitātes sacensības ar lieliskām balvām,
  • būs iespēja izmēģināt Kinect spēles uz savas ādas!
„Imagine Cup" ir starptautisks studentu konkurss, kas dažādās konkursa kategorijās apvieno skolu jauniešus un studentus, kuriem rūp nozīmīgu sociālu problēmu risināšana un kurus aizrauj tehnoloģiju iespējas, neatkarīgi no tā, vai viņi apgūst informācijas tehnoloģijas, žurnālistiku, mākslu vai sociālās zinātnes. Kategorijas ietver:
  • programmatūras izstrādi,
  • iegultās programmatūras izstrādi,
  • spēļu izstrādi,
  • digitālos medijus u.c.

 

 

Spēcīgākie dalībnieki 2011.gada jūlijā tiks aicināti uz konkursa finālu Ņujorkā, ASV. Konkursa balvu fondi dažādās kategorijās variē no 3000 līdz 25 000 ASV dolāru. Iedomājies, jūs varat radīt lietas, kuras palīdzēs cilvēkiem visā pasaulē!
Nāc un uzzini, kas Tev jādara, lai jūsu augstskolas pašpārvalde piesaistītu visvairāk dalībnieku konkursam, uzvarētu un iegūtu balvu - Xbox spēļu konsoli un Kinect! Lūgums apstiprināt dalību seminārā līdz š.g. 10. decembrim. Neformālā semināra valodas - angļu, krievu un latviešu. Plašāka informācija par konkursu: www.imaginecup.com.

 

 

Kas ir Kinect? http://www.microsoft.com/showcase/en/US/channels/kinect

 

Lasīt tālāk...

Vārds:
Komentārs:
  Vārds pārbaudei. Pieļaujami tikai mazie burti bez atstarpēm.
Vārda pārbaude: