Pirmais Vislatvijas Studentu pašpārvaldes forums „Kopā mēs varam vairāk”!
Autors - Kristīne Logina   
Ceturtdiena, 02 Decembris 2010 12:46

lideri_lideriem_18Sestdien, 4. decembrī tiek rīkots pirmais Vislatvijas studentu pašpārvalžu forums, kuru organizē Ekonomikas un kultūras augstskolas (EKA) Studentu pašpārvaldes (SP) aktīvisti. Vienkopus tiek aicinātas visas Studentu pašpārvaldes un tās biedri, lai piedalītos pašpārvalžu forumā, kas norisināsies EKA telpās, Lomonosova ielā 1/1, plkst. 18:00. Foruma mērķis ir stiprināt savstarpējo sadarbību, saliedētos un risinātu aktuālākos jautājumus studentu un augstskolu ikdienas dzīvē.

EKA SP sadarbībā ar Banku augstskolas, Latvijas Jūras akadēmijas un Rīgas Pedagoģijas izglītības vadības akadēmijas studentu pašpārvaldēm ir uzņēmusies organizēt vēl nebijušu Studentu pašpārvalžu forumu, visas Latvijas augstskolu mērogā, „Kopā mēs varam vairāk!". Pašpārvalžu forums paredzēts 9 darba grupās: priekšsēdētāju, priekšsēdētāju vietnieku, akadēmiskā, kultūras, sabiedrisko attiecību, sociālā, sporta, finanšu un starptautiskā virziena, kurā piedalīsies attiecīgie valdes virzienu vadītāji un Latvijas Studentu Apvienības (LSA) pārstāvji. Darba grupu diskusijas vadīs LSA vecbiedri un savā jomā spēcīgākie jaunieši.
LSA domes sēdē, 23. oktobrī, tika secināts, ka SP nepieciešams forums, kurā pašpārvalžu valdēm saliedēties, dalīties pieredzē, meklēt risinājumus sasāpējušām problēmām, veidot jaunu sadarbību, tādējādi stiprinot savu studentu pārstāvniecību augstskolā.
Forumā piedalīties aicināti ne tikai studentu pašpārvalžu vadītāji un to valdes, bet arī visi aktīvie studenti, kuriem rūp studentu ikdiena un tās uzlabošana. Tā stiprinot studentu vienoto garu un veicinot jaunu projektu izveidi augstskolu vidū. Studentu pašpārvaldes kopā spēj paveikt vairāk!
Veiksmīgākai foruma norisei, organizatori vēlas pateikties saviem atbalstītājiem: dzirkstošajiem vīniem Dreamer, atpūtas un izklaides parkam Fantasy Park, kinoteātrim Multikino, solāriju studijai Adrenaline Tan, enerģijas dzērieniem Red Bull un studentiem draudzīgajai Swedbank.

 

Komentāri (4)
4 Sestdiena, 04 Decembris 2010 00:56
Lāsma Mencendorfa
Tev tiek piedots, Mikus :D
3 Piektdiena, 03 Decembris 2010 09:16
Mikus Dubickis
tādā gadījumā atvainojos :)
2 Piektdiena, 03 Decembris 2010 00:06
Lāsma Mencendorfa
nu jau nu, visas SP šo informāciju saņēma jau pirms 3 nedēļām...
Cik ātri tā tika izziņota iekšēji.. nav zināms :)
1 Ceturtdiena, 02 Decembris 2010 20:45
Mikus Dubickis
izziņot 2 dienas pirms norises..

Lasīt tālāk...

Vārds:
Komentārs:
  Vārds pārbaudei. Pieļaujami tikai mazie burti bez atstarpēm.
Vārda pārbaude: