Prakses un brīvprātīga darba iespēja sabiedrisko attiecību un mārketinga interesentiem
Autors - Igors Kudrjavcevs   
Sestdiena, 02 Februāris 2013 02:13
dejotajiPasākumu aģentūra "ID events", kas nodarbojas ar kultūras pasākumu organizēšanu, aicina studentus iziet praksi vai kā brīvprātīgajiem piedalīties uzņēmuma veidotā projekta "Latvijas labākie dejotāji" tapšanā.
m
8. martā Rīgas Kongresu namā notiks koncerts "Latvijas labākie dejotāji". Studentiem būs iespēja piedalīties koncerta veidošanā, sākot ar informācijas izplatīšanu, beidzot ar palīdzību paša koncerta laikā.
Īpaši tiek uzrunāti studenti, kuri studē sabiedriskās attiecības vai mārketingu un tie, kuriem šīs lietas interesē un aizrauj. Kā praktikantam un/vai brīvprātīgajam Tev būs iespēja piedalīties tādās pasākuma organizēšanas aktivitātēs kā:
  • preses relīžu rakstīšanā
  • informācijas izplatīšanā
  • informatīvo atbalstītāju piesaistē
  • reklāmas plānu izstrādē un realizācijā.
Šī ir lieliska iespēja gūt neatsveramu praktisko pieredzi, it īpaši cilvēkiem, kuriem patīk organizēt pasākumus un kuriem ir tuva kultūras joma.
m
"ID events" nodrošinās studentus ar visu nepieciešamu informāciju un materiāliem, kā arī iespēju vērot klātienē "Latvijas labāko dejotāju" koncertu.
m
Praksi noslēdzot, studentiem tiks noformēta un parakstīta visa nepieciešamā dokumentācija.
m
Sīkāka informācija, rakstot uz  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .

Lasīt tālāk...

Vārds:
Komentārs:
  Vārds pārbaudei. Pieļaujami tikai mazie burti bez atstarpēm.
Vārda pārbaude: