Prezentēta LSA Lietuvas studentiem
Autors - Aija Upleja   
Otrdiena, 13 Marts 2012 17:40

lss-logo_1No 10. līdz11. martam LSA Straptautiskā virziena vadītāja Ieva Baltiņa pēc īpaša uzaicinājuma viesojās Lietuvas Studentu apvienības (LSS) rīkotajā "Starptautisko attiecību seminārā". Tajā piedalījās 21 pārstāvis no LSS pārstāvētajām [15] Lietuvas augstskolām. Dalībnieki lielākoties bija Starptautisko un ārējo komunikāciju cilvēki.

I.Baltiņa semināra dalībniekiem prezentēja Latvijas Studentu apvienību, tās darbu un sasniegumus pēdējā laikā, t.sk. par darbu ESU un sasniegumiem tur. Kā arī pastāstīja par LSA biedru labajiem piemēriem darbojoties ar mobilitātes studentiem veidojot viņiem aktivitātes veicinot un starptautisko sadarbību.

"Lietuvā Studējošo pašpārvalžu (SP) Starptautisko virzienu darbība ir līdzīga Latvijas SP - tā galvenokārt ietver rūpes un darbu ar apmaiņas studentiem un dažās SP īpaši izteiktu starptautisko sadarbību. Tomēr Lietuvā daudz izteiktāka projektu rakstīšana un veidošana, gan, lai iegūtu finansējumu, gan, lai veicinātu kā jauna rašanos un sadarbības. Tieši šis ir tas, ko vēlētos attīstīt mūsu biedros. Lietuvas SP ir ieinteresētas sadarbībā ar Latvijas SP un to arī centīsimies tuvākajā laikā attīstīt," tā stāsta Ieva.

Lasīt tālāk...

Vārds:
Komentārs:
  Vārds pārbaudei. Pieļaujami tikai mazie burti bez atstarpēm.
Vārda pārbaude: