RSU SP aicina uz Ziemassvētku balli
Autors - Kristiāna Štāla   
Ceturtdiena, 13 Decembris 2012 00:54
zballe_plakatsSpītējot visiem pasaules gala sludinātājiem, mēs, Rīgas Stradiņa universitātē studējošie, esam optimistiski noskaņoti un Ziemassvētkus ar greznu balli svinēsim 21.decembrī Dzirciema 16 Svinību zālē. Durvis vaļā tiks vērtas jau plkst. 20:30 un balles dejas sāksies plkst. 21:15.
m
Neskatoties uz jau pieminēto pasaules galu, mēs šādām muļķībām neticam un gatavojamies nosvinēt to, ka visi esam sveiki, veseli un, galvenais, laimīgi. Pasākuma laikā būs iespējams ne tikai no sirds izdejoties, bet arī izmēģināt savu veiksmi un piedalīties dažādos konkursos, kuros būs visnotaļ kārdinošas balvas.
m
Par mūziku un atmosfēru rūpēsies Ivo Fomins, The Picture un RSU Studējošo pašpārvaldes pasākumu rezidents DJ Kārlis Ķilkuts. Vakara vadītāji Aiga Zviedre, Raivis Krūmiņš un Mārtiņš Kagainis.
m
Tāpat arī noteikti neaizmirsti iegriezties Ziemassvētku tirdziņā, kas notiks 20.decembrī universitātes vestibilā. Tur noteikti atradīsi kādu jauku nieciņu, ko uzdāvināt sev un saviem mīļajiem svētkos. Tā kā Ziemassvētki ir došanas laiks, tad arī RSU SP, sadarbībā ar ziedot.lv, visus tirdziņā iegūtos līdzekļus ziedos projektam “Cienīgas vecumdienas ordeņu kavalieriem 2012”.
m
Biļetes uz Ziemassvētku balli ir iespējams iegādāties RSU SP birojā K-103. Biļetes cena iepriekšpārdošanā Ls 2,-, pasākuma dienā Ls 3,-. Ieeja vakartērpos.
m
Pasākumu atbalsta Jauniešu programma OPEN
Komentāri (1)
1 Ceturtdiena, 20 Decembris 2012 18:03
Norautais
Cikos Fomins sāks spēlēt?

Lasīt tālāk...

Vārds:
Komentārs:
  Vārds pārbaudei. Pieļaujami tikai mazie burti bez atstarpēm.
Vārda pārbaude: