RTU aicina uz Ziemassvētku labdarības balli retro stilā
Autors - Danuta Jasmane   
Pirmdiena, 10 Decembris 2012 16:50
glamurnij_ar_ramiZiemassvētki ir dāvināšanas laiks un laiks, kad piepildās sapņi. 13.decembrī plkst. 21.00 RTU Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātes, Inženierekonomikas un vadības fakultātes, Arhitektūras un pilsētplānošanas fakultātes Studentu pašpārvaldes, kā arī Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas Studentu parlaments (RPIVA SP) "Sapņu Fabrikā" palīdzēs radīt šo Ziemassvētku sajūtu citiem studentiem un vienlaikus piepildīt daudzu mazu bērnu sapņus . Par Ziemassvētku sajūtas radīšanu rūpēsies arī grupas „DoubleFacedEels” un „The Picture”.
m
Daudzu mazu bērnu sirsniņās dzīvo cerība, ka arī viņi reiz varēs būt līdzīgi saviem vienaudžiem – sastaps jaunus draugus, spēs nākotnē mācīties augstskolā, kā arī ar labiem darbiem iepriecinās vecākus. Tomēr mūsu vidū ir bērni, kuriem pagaidām šī ir tikai cerība. Viņus ir skārušas slimības, kas liedz kustību prieku: bērnu cerebrālā trieka, kas bieži kombinējas ar epilepsiju, vai kāda citi reti sastopama iedzimta slimība, vai dzīves laikā iegūta trauma, ar kuras sekām būs jāsadzīvo visu mūžu.
m
Palīdzēt šiem bērniem var rehabilitācijas programmas, kas pieejamas dažādās Latvijas vietās: Vaivaros, Līgatnē, Baltezerā, kā arī specializētajos veselības centros. Reizi gadā bērnam pienākas arī valsts atbalsts, lai apmeklētu rehabilitācijas centrus, tomēr tas ir nepietiekošs.
m
Sadarbībā ar ziedot.lv, 3 RTU Studentu pašpārvaldes un RPIVA SP vēlas palīdzēt šiem bērniem, piedaloties akcijā „Dāvā bērniem prieku”, un aicina studentus un mācībspēkus ziedot naudu jau no novembra vidus fakultātēs izvietotajās ziedojumu kastītēs. Sīkāks šīs ziedošanas akcijas apraksts atrodams ŠEIT.
m
Savukārt 13. decembrī plkst. 21.00 "Sapņu Fabrikā" notiks šīs akcijas noslēguma pasākums, kas piepildīs ne vien cilvēku sapņus, bet arī pārvērtīsies 20.gs. 30-to gadu noskaņās, īpašā retro vidē, tāpēc aicinām balles apmeklētājus pielāgoties retro laikmeta noskaņām.
m
Pagātnes elpas lieliskā noskaņa, konkursi ar vērtīgām balvām, fotostūris, piparkūku apgleznošana, bārmeņu īpaši ballei piemērotie kokteiļi, dejas līdz rīta gaismai un vēl daudz kas cits jūs sagaida  "Sapņu Fabrikā"!
m
Mūs atbalsta - Fazer, Karaliskais Improvizācijas teātris, Rīgas Improvizācijas teātris, Adrenaline Tan, Red Bull, Fantasy Park, Simple Express. Vakara galvenā izloze no Party bus!
No 22.novembra līdz 1.decembrim ieejas kartes cena Ls 3, no 2.decembra līdz 8.decembrim – Ls 3,50, savukārt pēdējā nedēļā un pasākuma dienā Ls 4. Ieejas kartes var iegādāties RTU SP, RTU EEF SP, RTU IEVF SP, RTU APF SP un RPIVA SP.
m
Student, pasteidzies – ieejas karšu skaits ir ierobežots!
m
Galdiņu rezervācija – Ls 1,00 no cilvēka. Par galdiņiem sazinies ar Alisi (26595443).

Lasīt tālāk...

Vārds:
Komentārs:
  Vārds pārbaudei. Pieļaujami tikai mazie burti bez atstarpēm.
Vārda pārbaude: