RTU SP aicina studentu komandas orientēties telpās
Autors - RTU SP   
Otrdiena, 08 Februāris 2011 12:08
telpuo_2011Trešdien, 16. februārī plkst. 16.00 Starptautiskā Ķīpsalas izstāžu centra hallē, Ķīpsalas ielā 8, otro gadu pēc kārtas notiks Rīgas Tehniskās universitātes Studentu parlamenta (RTU SP) organizētās telpu orientēšanās sacensības.
„Šogad sacensību organizatori būs izveidojuši interesantu veicamo distanci, kur par telpu norobežojošiem elementiem izmantosim arī izstāžu stendus. Tie sacensību apvidu pietuvinās āra apstākļiem, kur kontrolpunkti dalībniekam uzreiz nav redzami. Sacensības norisināsies astoņās ieskaites grupās - jaunieši, jaunietes, V-21, S-21, V-40, S-40, studenti, studentes - tās sastāvēs no kvalifikācijas un fināla. Finālskrējienā tiksies katras grupas astoņi ātrākie sportisti," atzīst sacensību organizators Rolands Blumbeks.

 

Īpaši tiek aicināti piedalīties studenti. Sacensību rezultāti tiks vērtēti arī starp ātrākajiem studentiem, nosakot labākās augstskolas. Telpu orientēšanās sacensības ir vieta kur tiekas labākie sportisti-studenti.
Iepazīties ar sacensību nolikumu un pieteikties dalībai sacensībās ir iespējams mājas lapā www.telpuorientesanas.lvlīdz 15. februāra plkst. 20.00, kā arī 16. februārī sacensību norises vietā.
Kā zināms, aktīvs un veselīgs dzīves veids palīdz gan mācībās, gan arī dzīvē, tāpēc aicinām sacensībās piedalīties ikvienu interesentu.
RTU SP telpu orientēšanās sacensības atbalsta AS «Swedbank», SIA «ISIC.lv», «Red Bull», Pludmales sporta centrs Brazīlija un Albumi.lv.

 

Lasīt tālāk...

Vārds:
Komentārs:
  Vārds pārbaudei. Pieļaujami tikai mazie burti bez atstarpēm.
Vārda pārbaude: