RTU SP izsludina himnas konkursu
Autors - Eva Skujiņa   
Trešdiena, 23 Marts 2011 14:16
rtu_sp_himnas_konkurssRTU Studentu parlaments (RTU SP) izsludina himnas teksta un mūzikas konkursu sadarbībā ar ierakstu studiju "Sound Division Studios", kur tiek aicināts piedalīties ikviens interesents. Konkursa darbu iesniegšanas termiņš - 2011. gada 17. aprīlis. Konkursa mērķis ir radīt tādu RTU Studentu parlamenta himnu, kas veicinātu parlamenta atpazīstamību un popularitāti. Konkursa nolikums mājaslapā: www.rtusp.lv.

Darbi iesniedzami .wav vai .mp3 formātā, nosūtot tos uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu un iesniedzot ierakstītu CD aizlīmētā aploksnē ar norādi "Konkursam - RTU Studentu parlamenta himna" RTU Studentu parlamentā, Āzenes ielā 22. Himnas teksts jānoformē datorrakstā un jāiesniedz aploksnē kopā ar audio failu.

Himnai jābūt viegli uztveramai, skanīgai un saturiski saistītai ar RTU Studentu parlamentu. Himnas tekstam un mūzikai jābūt pozitīvai, atmiņā paliekošai. Teksts nedrīkst saturēt rupjības, aizskarošas piezīmes, reliģiska, rasistiska un politiska satura norādes. Himnas teksta un satura uzbūvei jāveido kompozīcija, kurā ir ietverta gan panta, gan piedziedājuma (iespējama arī bridge) daļa. Maksimālais pantu skaits himnas tekstā - četri. Himnas tekstā jāietver RTU SP sauklis - „Studenti, kam rūp studenti".

Balva uzvarētājam - iespēja bez maksas ierakstīt vienu dziesmu skaņu ierakstu studiju kompleksā "Sound Division Studios" (http://sounddivision.lv).

rtu_sp_himnas_konkurss

Lasīt tālāk...

Vārds:
Komentārs:
  Vārds pārbaudei. Pieļaujami tikai mazie burti bez atstarpēm.
Vārda pārbaude: