RTU studentu organizācija aicina svinēt tās 20 gadu jubileju
Autors - Danuta Jasmane   
Ceturtdiena, 12 Aprīlis 2012 13:56
sp_dzimshanas_diena_v3Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Studentu parlaments 13. aprīlī aicina nosvinēt studentu dzimšanas dienu Latvijas 1. Rokkafejnīcā kopā ar mūziķi Kažu un citiem māksliniekiem.

Studentu dzimšanas dienas pasākums norisināsies 13.aprīlī no plkst. 18:00 Latvijas 1. Rokkafejnīcā, Rīgā. Pasākums tiks atklāts ar svinīgu Parlamenta gada balvas pasniegšanas ceremoniju, kurā piedalīsies universitātes vadība un aktīvākie RTU studenti, kam sekos neformālā daļa ar muzikāliem priekšnesumiem un aktivitātēm. Pasākuma norises vieta ir atjaunotais Reitera nams Mārstaļu ielā 2/4, Rīgā, kuru tagad apsaimnieko Latvijas 1. Rokkafejnīca. Par muzikālo gaistoni rūpēsies tādi mākslinieki kā Kaža, grupa "The Picture" un grupa "SKApis".

RTU Studentu parlaments dibināts 1992.gada 23.aprīlī. 20 gadu laikā RTU studenti ir strādājuši pie augstskolu attīstības, cīnījušies par savām tiesībām un budžeta vietām, ierosinājuši stipendiju paagustināšanu atbilstoši ekonomiskiem rādītājiem. Parlaments savas pastāvēšanas laikā ir realizējuši daudzus uz inženierzinātnēm un jauniešu attīstību vērstus projektus Latvijas mērogā, kā makaronu konstruēšanas sacensības „Stiks", izglītojošu pasākumu ciklu „Tehniskās jaunrades dienas", kurš norisinās vairākās Latvijas pilsētās, biznesa ideju konkurss „Ideju kauss 2010".

„Studentu parlaments divdesmit gadu laikā ir attīstījies eksponenciāli - no nelielas aktīvistu grupas, kas vēlējās uzlabot savu ikdienu augstskolā, tā ir izaugusi par spēcīgu studentu organizāciju, kas pārstāv inženierzinātņu studentu viedokļu RTU un Latvijas mērogā. Jāatzīst, ka tas vēl ir tikai ceļa sākums! Aicinām atzīmēt visiem kopā šīs organizācijas pastāvēšanu svinīgā pasākumā, kur ikvienu sagaidīs pārsteigumi un patīkamas emocijas!" uz Studentu dzimšanas dienu aicina RTU SP prezidents Juris Iljins.

Papildus informācija: http://www.rtusp.lv

Lasīt tālāk...

Vārds:
Komentārs:
  Vārds pārbaudei. Pieļaujami tikai mazie burti bez atstarpēm.
Vārda pārbaude: