RTU svin 150. jubileju
Autors - Linda Dzene   
Pirmdiena, 08 Oktobris 2012 15:08
rtu150Jūs būsiet vēsturiska notikuma liecinieks – ar tik lielu vērienu universitāte savu gadadienu atzīmē pirmo reizi! Vairākiem tūkstošiem klātesošo būs iespēja vērot īpaši veidotu lielkoncertu un no sirds izdejoties svētku ballē – 14.oktobrī, Arēnā Rīga.
m
Par godu Rīgas Tehniskās universitātes 150. gadadienai veidotajā uzvedumā "Radi tālāk!" mūzika, māksla un oriģinālas video projekcijas uzburs tehnoloģisku parādi, kas skatītājam vēstīs par RTU zinātniskajiem sasniegumiem un būtiskākajiem notikumiem cauri gadsimtiem. Vijolniece Baiba Skride, pianists Vestards Šimkus, dziedātājs Intars Busulis, operas soliste Inga Kalna, ģitārists Kaspars Zemītis, aktieris Arturs Skrastiņš, deju ansambļi "Vektors" un "Dancis", kori "Gaudeamus" un "Delta" un Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris ar maestro Aleksandru Viļumani pie diriģenta pults veidos krāšņu svētku buķeti.
m
"Radi tālāk!" veidotāji uzsver talantīgu zinātnieku, pedagogu, studentu un mākslinieku mijiedarbību, kas allaž vērsta uz to, lai mūsu ikdienas dzīve kļūtu radošāka un skaistāka! Muzikāli tas iezīmēsies varenajās Riharda Vāgnera skaņdarbos, Džordža Geršvina džeziskajās noskaņās, Artūra Maskata kaislīgajos tango ritmos un spilgtos latviešu komponistu popmūzikas skaņdarbos. Uzveduma režisors – Jānis Siliņš, scenogrāfs – Aigars Ozoliņš, muzikālais vadītājs – Juris Vaivods, producente – Leonarda Ķestere. Koncerta ilgums: 1,40 h
m
Pēc koncerta viesi tiks aicināti uz svētku tostu un Arēna Rīga zāle pārtaps deju grīdā. Vakara turpinājumā balle ar mūziku dažādām gaumēm – spēlēs grupa "Labvēlīgais tips", Rock'n'Roll orķestris "Keksi", grupa "Musiqq", kā arī DJ Roberts Lejasmeijers un DJ Shadows.
m
Uzkodas un atspirdzinošos dzērienus Arēna Rīga telpās ienest nav atļauts, tāpēc tiks nodrošināta iespēja visu iegādāties uz vietas Arēna Rīga apkalpojošajās kafejnīcās.
m
Apģērbs – tumšs uzvalks*
m
Vairāk informācijas: www.rtusp.lv.

Lasīt tālāk...

Vārds:
Komentārs:
  Vārds pārbaudei. Pieļaujami tikai mazie burti bez atstarpēm.
Vārda pārbaude: