Sākusies pieteikšanās forumam "Darba tirgum - derīgs!"
Autors - Anete Enikova   
Ceturtdiena, 13 Septembris 2012 22:09
dtd_lusplv-585x389Vai beidzot augstskolu es būšu derīgs darba tirgum? Vai augstskolas prakses ir efektīva praktisko iemaņu gūšanai? Ko es varu darīt, lai būtu konkurētspējīgs darba tirgū? Kāda ir mana un kāda ir augstskolas loma sapņu darba atrašanā? Piedalies forumā, kur kopā ar visas Latvijas studentiem, starptautiskiem viesiem, augstākās izglītības sistēmas veidotajiem un darba devējiem radīsim vīziju un rīcības plānu – kā augstākās izglītības videi tikt pie zīmoga „Darba tirgum - Derīgs!”
m
Latvijas Studentu apvienība (LSA) ir izsludinājusi pieteikšanos starptautiskam augstākās izglītības sistēmas veidotāju forumam „Darba tirgum - Derīgs!”, kas tiek organizēts ar mērķi veicināt komunikāciju starp augstākās studentiem, augstākās politikas veidotājiem un darba devējiem, kurā savu dalību var pieteikt studenti no visām Latvijas augstākās izglītības iestādēm. Katras augstskolai, atbilstoši studentu skaitam tajās ir noteikts pārstāvju skaits, par pieteikšanos garantētajām vietām ar augstskolas deleģējumu jautā savā pašpārvaldē. Otra iespēja pieteikties forumam – kandidēt uz brīvajam vietā atklātā jauniešu konkursā – šajā gadījumā pieteikšanās rezultāti būs zināmi 25. septembrī.
m
Pieteikšanās veidi:
  1. Studentiem ar pieredzi studējošo pašpārvalžu darbībā vai aktīvu šībrīža dalību tajās – informācija jāmeklē savā pašpārvaldē vai pie pašpārvaldes vadītāja. Katras augstskolas studējošo pašpārvaldei ir noteikts forumam deleģējamo pārstāvju skaits, kurus forumam var pieteikt bez konkursa.
  2. Jauniešu organizāciju pārstāvjiem, absolventiem, aktīviem jauniešiem, kuri nepārstāv kādu konkrētu organizāciju tiek rīkota brīvā pieteikšanās, aizpildot anketu.
Forums norisināsies no 28. līdz 29. septembrim, Rīgā – norises vieta tiks nosūtīta kopā ar apstiprinājuma informāciju. Piesakoties izvērtē vai forumā varēsi piedalīties abas dienas. Ēdināšana pasākuma laikā tiks nodrošināta, kā arī 28. septembra vakarā ir paredzētas neformālas tīklošanas aktivitātes.
m
Programmā tiek plānotas diskusijas, darba grupas, labās prakses piemēri, kopīgas ideju apspriešanas un konkrētu rīcības soļu formulēšana. Forumā viesosies gan Latvijas, gan starptautiski augstākās izglītības politikas veidotāji no Dānijas, Polijas, Lietuvas un Rumānijas, darba devēju pārstāvji un uzņēmēji. Foruma laikā kopīgi tiks izstrādāta rezolūcija par turpmākajiem soļiem sistēmas attīstībai.
m
Forumu organizē Latvijas Studentu apvienība (LSA), kas pārstāv studējošo intereses nacionālā un starptautiskā mērogā. Organizācija ir nozīmīgs augstākās izglītības politikas veidotāju partneris jautājumos, kas skar studējošos. Forums tiek organizēts projekta "Ideju forums: Darba tirgus prasību sasaiste ar augstākās izglītības saturu. Jauniešu perspektīva" ar Eiropas Komisijas finansiālu atbalstu programmas "Jaunatne darbībā" ietvaros.
m
Jautājumu gadījumā sazinies ar Aneti Enikovu pa e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .

Lasīt tālāk...

Vārds:
Komentārs:
  Vārds pārbaudei. Pieļaujami tikai mazie burti bez atstarpēm.
Vārda pārbaude: