Starptautiskās prakses iespējas kopā ar AIESEC
Autors - Mārtiņš Zemlickis   
Piektdiena, 24 Augusts 2012 22:16
press_pic_3Starptautiskā jauniešu organizācija AIESEC aicina studentus un nesenos augstskolu absolventus pieteikties starptautiskajām prakšu programmām – darba praksēm un brīvprātīgajam darbam.
m
Līdz 9. septembrim ir iespējams pieteikties AIESEC starptautiskajām prakšu programmām. Šoreiz īpaši tiek aicināti pieteikties jaunie, topošie izglītības un informācijas tehnoloģiju nozares speciālisti, kuru mērķis ir iegūt profesionālo darba pieredzi un praksi starptautiskā vidē.
m
Šī prakses programma ir iespēja iegūt ne tikai lielisku ierakstu CV darba pieredzes sadaļā, bet arī dzīvot multikulturālā vidē, iepazīt jaunus cilvēkus un pilnveidot sevi. Prakses ilgums lielākoties ir no 3 līdz 18 mēnešiem.
m
Brīvprātīgā darba programmas ietvaros ir iespēja piedalīties dažādos īstermiņa sociālajos projektos vai darboties nevalstiskajās organizācijās, prakšu ilgums lielākoties no 6 līdz 12 nedēļām. Tā ir iespēja dzīvot multikulturālā vidē, uzlabot angļu valodas un komunikācijas prasmes, kā arī sniegt savu ieguldījumu sabiedrības attīstībā.
m
Šobrīd īpaši aicinām pieteikties uz brīvprātīgo darbiem Polijā, Čehijā, Ungārijā un Ukrainā, kur ir visplašākais piedāvājumu klāsts, taču ir iespēja doties arī uz citām, kopumā 111, valstīm.
m
„Nelaidiet garām neticamās iespējas, ko piedāvā AIESEC. Tu esi viss, ko vari iegūt, un Tavi sapņi var kļūt par realitāti... Tas ir iespējams!, ” tā par piedāvātajām iespējām izsakās vairākkārtēja prakšu dalībniece Zane Vilnīte, kas bijusi praksēs Kolombijā un Ungārijā.
m
Ikviens, kurš vēlas uzzināt ko vairāk par AIESEC starptautiskajām apmaiņas programmām, ir laipni aicināts uz informācijas vakariem 4. un 11. septembrī. Tajos AIESEC apmaiņas dalībnieki stāstīs par savu pieredzi ārzemēs, un ikvienam būs iespēja klātienē uzdot sev interesējošos jautājumus.
m
Vairāk informācijas par AIESEC starptautisko prakšu programmām: www.aiesec.lv/prakses .

Lasīt tālāk...

Vārds:
Komentārs:
  Vārds pārbaudei. Pieļaujami tikai mazie burti bez atstarpēm.
Vārda pārbaude: