Student, Tu zini, kas notiek Tavā augstskolā, pastāsti to arī citiem!
Autors - Anete Enikova   
Trešdiena, 13 Maijs 2009 08:33
college-studentsPastāsti, kas notiek Tavā augstskolā topošajiem studentiem. Sniedz palīdzīgu roku viņiem, sperot šo nozīmīgo soli. Latvijas Studentu apvienība aicina tieši Tevi kļūt par vienu no kampaņas "Augstskolu Anatomija" informatīvajiem konsultantiem!

Latvijas Studentu apvienība ik gadu rīko tradicionālo reflektantu informatīvo kampaņu, kuras laikā no jūnija beigām līdz septembra sākumam topošie un esošie studenti var uzdot sev interesējošos jautājumus, saņemt informāciju par studijām Latvijas augstskolās, uzzināt par studenta dzīvi un dažādām ar studenta dzīvi augstskolā saistītām lietām zvanot, rakstot vai sazinoties ar skype palīdzību ar LSA informatīvajiem konsultantiem.

Šogad Reflektantu informatīvā kampaņa izvērsta daudz plašāk kā citus gadus, un šogad tā ieguvusi arī jaunu nosaukumu - "Augstskolu Anatomija".

Lai Reflektantu informatīvo kampaņu nodrošinātu, nepieciešami zinoši un kompetenti studenti no iespējami daudzām Latvijas augstskolām, lai sniegtu skolēniem, topošajiem un esošajiem studentiem iespējami plašu informāciju.

Latvijas Studentu apvienība nodrošina apmācības un konsultācijas informatīvajiem konsultāntiem pirms kampaņas sākšanās.

Pieteikšanās notiek līdz 31. maijam, nepalaid garām!

Kampaņa laiks: 29. jūnijs - 1. septembris (darbs notiek maiņās).

Papildu informācija par pienākumiem.

Pieteikšanās!

 

Par jebkādiem jautājumiem par konsultantu pienākumiem un pieteikšanās procesu sazinies ar LSA Akadēmiskā virziena vadītāju: Inga Saknīte: (+371) 29162679; Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Par jebkādiem jautājumiem un komentāriem par Reflektantu informatīvo kampaņu sazinies ar LSA Sabiedrisko attiecību vadītāju: Anete Enikova: (+371) 29855092; Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu


 

 

Lasīt tālāk...

Vārds:
Komentārs:
  Vārds pārbaudei. Pieļaujami tikai mazie burti bez atstarpēm.
Vārda pārbaude: