Studenti aicina ar ziedojumiem palīdzēt SOS ciematu bērniem sagatavoties skolai
Autors - Mudīte Voitiša   
Otrdiena, 10 Maijs 2011 12:44
sejinas_krasainas_webNo 1.maija līdz 1.jūnijam RISEBA studenti aicina visu Latvijas augstskolu un skolu audzēkņus, uzņēmējus un ikvienu Latvijas iedzīvotāju piedalīties jauniešu labdarības akcijā „SunRise".
Akcijas mērķis ir ziedot grāmatas, intelektuālās spēles, kancelejas preces, sporta inventāru un citas izaugsmei un izglītībai nepieciešamas lietas tiem, kuriem šobrīd klājas visgrūtāk un kuriem nereti vajag salīdzinoši nelielu atbalstu, lai piepildītos sapņi un sāktos jauna cerībām piepildīta dzīve. Ar akciju vēlamies pateikt, ka nepieciešams pavisam nedaudz, lai paveiktu ko nozīmīgu un darītu KĀDU laimīgu," uzsver Rīgas Starptautiskā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolas (RISEBA) studējošo pašpārvaldes pārstāvis Toms Strēlis.

Labdarības akcija tiek organizēta sadarbībā ar Latvijas SOS bērnu ciematu asociāciju.

 

Labdarības akcijas laikā saziedotās mantas tiks nodots SOS bērnu ciematu kuplo ģimeņu rīcībā, kā arī nonāks pie bērniem un jauniešiem no sociālā riska ģimenēm, par kurām SOS Bērnu ciematu asociācija rūpējas Ģimeņu stiprināšanas projektu ietvaros.

 

 

Visi saziedotie finanšu līdzekļi tiks novirzīti mācību grāmatu un materiālu iegādei, lai
uzsākot septembrī mācības, skolnieki būtu nodrošināti ar visu nepieciešamo.

 

 

"Mēs esam ārkārtīgi iepriecināti par RISEBA studentu iniciatīvu un ceram, ka akcijā aktīvi iesaistīsies arī citu Latvijas augstskolu un skolu audzēkņi. Akcijas laikā savāktie ziedojumi - mantas un finanšu līdzekļi tiks izlietoti, lai veicinātu Latvijas SOS bērnu ciematu aprūpē esošo bērnu attīstību un sekmētu viņu izglītību. Visi kopā mēs varam paveikt lielas un labas lietas, palīdzot bērniem no sociālās krīzes ģimenēm un bērniem, kuri aug SOS bērnu ciematu ģimenēs. Ir labi, ka studējošo un skolēni vēlas atbalstīt tos bērnus, kuriem dzīvē neklājas tik viegli," atzīmē Latvijas SOS bērnu ciematu asociācijas direktore Ilze Paleja.

 

 

Par akciju informē, izdevniecība "Lietišķās informācijas dienests", TVNET, Latviešu Radio, TV3, TV6 un Easytget.lv.

 

 

Akcijas ietvaros tiks uzņemta pilnmetrāžas filma "Latvija, Manis nav!" par jaunieša dzīvi Latvijā. Visi filmas ieņēmumi tiks ziedoti labdarībai.

 

 

Filmu tiek veidota, balstoties uz patiesiem notikumiem ar mērķi pievērst sabiedrības uzmanību tam, kas ietekmē un veido pusaudžu dzīvi un ko pusaudzis var dot sabiedrībai ilgtermiņā. Projektā piedalās: Ināra Slucka - Latvijas Nacionālā teātra
režisore, Aigars Ceplītis, kurš daudzus gadus pavadījis ASV, Holivudā.

 

 

Akcijas noslēgumā no 3. līdz 5. jūnijam norisināsies "SunSet" sporta un atpūtas festivāls, kurā uzstāsies Latvijā populāri mākslinieki, kā arī īpašie viesi no Vācijas.

 

Papildinformāciju par akciju ikviens interesents var uzzināt:

http://www.sunset.lv

Jaunākajām ziņām seko līdzi:

http://www.twitter.com/SunFestivals.

Lasīt tālāk...

Vārds:
Komentārs:
  Vārds pārbaudei. Pieļaujami tikai mazie burti bez atstarpēm.
Vārda pārbaude: