Studenti atbildēs uz vidusskolēnu jautājumiem
Autors - Anete Enikova   
Otrdiena, 14 Jūlijs 2009 05:59
aanatomija-logomazsLaikā, kad vidusskolu absolventiem jāsper nākamais solis savas karjeras izaugsmē, laikā, kad ir karstākais punkts jaunieša dzīvē un tiek uzdots jautājums, ko darīt tālāk pēc vidusskolas beigšanas, Latvijas Studentu apvienība (LSA) no 17. jūlija līdz 10. septembrim rīko vidusskolu absolventu informatīvo kampaņu "Augstskolu Anatomija", kuras laikā īpaši apmācīti studenti-konsultanti atbildēs uz topošo studentu jautājumiem.

Kampaņas laikā studenti-konsultanti ar dažādu komunikācijas līdzekļu - telefona, e-pasta, skype - palīdzību konsultēs topošos studentus par norisēm augstākajā izglītībā Latvijā šobrīd, kā arī augstākās izglītības sistēmu kopumā.. Šīs kampaņas mērķis ir sniegt studentiem, jo sevišķi topošajiem studentiem, objektīvu informāciju par notiekošo augstskolās un akcentēt augstākās izglītības nozīmi jauniešu dzīvēs. Papildu informāciju vidusskolas absolventi saņems kopā ar saviem Centralizēto eksāmenu sertifikātiem šīs nedēļas beigās. Bet jau tagad, ja ir radušies kādi jautājumi, ikviens topošais un arī esošais students tos var uzdot, rakstot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .

Šo kampaņu Latvijas Studentu apvienība (LSA) rīko tradicionāli ik vasaru, un tās pamatuzdevums ir sniegt objektīvu informāciju topošajiem un esošajiem studentiem, izvēloties augstskolas un studiju programmas, kā arī sniedzot atbildes uz viņu jautājumiem par augstāko izglītību un norisēm augstskolās. Šajā informācijas nodošanā piedalās zinoši un kompetenti dažādu augstskolu studenti, studējošo pašpārvalžu biedri un LSA pārstāvji, sniedzot konsultācijas pa telefonu, e-pastu vai skype.

Reflektantu informatīvā kampaņa tiek rīkota ar LR Izglītības un zinātnes ministrijas un Izglītības satura un eksaminācijas centra atbalstu. Tās saturs tiek veidots ar Valsts izglītības aģentūras un Nacionālās izglītības iespēju datu bāzes (NIID.LV) atbalstu.

Konsultantu motivāciju ceļ SIA "Pērnes-L", saldējums "Pols" un Red Bul

Komentāri (9)
9 Pirmdiena, 03 Augusts 2009 11:54
U.L.
Kur vēl var iestāties?
8 Trešdiena, 22 Jūlijs 2009 16:34
Inga Saknīte
Atbilde uz "Vai tas kautko dod ja stajoties augstskola Liepajas universitate man sertefikataa pie apbalvojumiem raxtic ka ir 2limena novertejusms rajona zinatniski petnieciskaja darba un vel 3 vieta rajona geografijas olimpiade. un gribu zinat ka augstskola rekinaas videjo atzimi - ieskaitot tos visus prieksmetus kas man ir sertifikata vai tikai sii gada? jo piemeram geografija un kulturas vesture man bija jau pagaisgad bet sertifikata tie ir ieklauti pie visiem prieksmetiem"

Rajona mēroga sasniegumi olimpiādēs vai zinātniski pētnieciskajā darbā nav minēti kā iespēja saņemt papildus punktus, iestājoties Liepājas Universitātē. Vidējo atzīmi parasti reķina no tām atzīmēm, kas uzrādītas atestāta pielikumā - sekmju izrakstā, respektīvi iekļaujot arī atzīmes, kuras, iespējams, ieguvāt arī 10. un 11. klasē.
7 Trešdiena, 22 Jūlijs 2009 16:28
Inga Saknīte
Atbilde Ingai uz jautājumu "Vēlejos uzzināt,vai otro svešvalodu, piemēram, anglu valodas skolotājiem otrā ir franču vai vācu, māca no pamatiem vai tomēr ir tā, ka jābūt priekšzināšanām?"

Ja Jūs jautājat par studijām Latvijas Universitātes studiju programmā Angļu valodas skolotājs, tad otro svešvalodu māca no pamatiem, un priekšzināšanas nav nepieciešamas.
6 Otrdiena, 21 Jūlijs 2009 10:31
girts
Vai tas kautko dod ja stajoties augstskola Liepajas universitate man sertefikataa pie apbalvojumiem raxtic ka ir 2limena novertejusms rajona zinatniski petnieciskaja darba un vel 3 vieta rajona geografijas olimpiade. un gribu zinat ka augstskola rekinaas videjo atzimi - ieskaitot tos visus prieksmetus kas man ir sertifikata vai tikai sii gada? jo piemeram geografija un kulturas vesture man bija jau pagaisgad bet sertifikata tie ir ieklauti pie visiem prieksmetiem
5 Svētdiena, 19 Jūlijs 2009 11:14
Inga
Vēlejos uzzināt,vai otro svešvalodu, piemēram, anglu valodas skolotājiem otrā ir franču vai vācu, māca no pamatiem vai tomēr ir tā, ka jābūt priekšzināšanām?
4 Sestdiena, 18 Jūlijs 2009 21:03
Dace Grante
Stājoties LU, ar valsts olimpiādē iegūtu diplomu (1-3.vieta) CE netiek ņemti vērā, gadījumā ja nav uz vienu programmu pieteikušies vairāk par 5 reflektantiem. Protams CE rezultāti tiek piefiksēti pie uzņemšanas, kas var ko ietekmēt nākotnē.
3 Sestdiena, 18 Jūlijs 2009 17:01
za`
Vai stājoties LU ar valsts olimpiādē iegūto diplomu tiek ņemti vērā arī CE rezultāti?
2 Sestdiena, 18 Jūlijs 2009 11:27
Dace Grante
Pie iestāšanās RSEBAA Daugavpils filiālē reģistrācijas maksa ir Ls 20,- pēc līguma parakstīšanas ir jāsamaksā studiju maksa par 1.mēnesi, kas varētu būt šādā apmērā. Tas ir atrunāts studiju līgumā.
1 Sestdiena, 18 Jūlijs 2009 09:16
Kiki
Vai tā ir taisnība,ka RSEBAA Daugavpils filiālē uzreiz ir jāiemaksā 160 ls. Runa ir par vakara nodaļu. Un ja jā,kapēc tā?

Lasīt tālāk...

Vārds:
Komentārs:
  Vārds pārbaudei. Pieļaujami tikai mazie burti bez atstarpēm.
Vārda pārbaude: