Studentu animācijas īsfilmu konkurss "Re:SOS"
Autors - Anete Enikova   
Piektdiena, 29 Janvāris 2010 10:43
resosmazsLatvijas Universitātes Studentu padome (LU SP) līdz 19. februārim aicina studentus un interesentus piedalīties animācijas īsfilmu konkursā "Re:SOS" par tēmām, kas aktuālas ir ikvienam studentam. Šis konkurss ir sākuma posms projektam, kas sniegs noderīgas pamācības, neformālā un radošā veidā studentiem neapmalīties augstskolas iespēju un izaicinājumu džungļos.

Konkursa uzdevums ir izveidot 3 minūšu garu animācijas filmiņu, par noteiktām tēmām, kas spētu uzrunāt kā esošos, tā topošos studentus, palīdzētu izprast un atcerēties, rosināt studentus domāt par savu iespēju izmantošanu.


Konkurs īsfilmu tēmas:
1. A, B, C daļa un kredītpunkti;
2. LUIS un Moodle;
3. Kā pieteikties un aizbraukt ERASMUS.

Konkursa uzvarētājs saņems naudas balvu par filmas veidošanu, kā arī iegūs iespēju turpmāk pēc LU SP pasūtījuma, par atlīdzību, veidot citas Studentu ceļveža „Re: SOS" īsfilmas. Visi konkursa dalībnieki saņems veicināšanas balvas no LU, NABA, LU SP un atbalstītājiem.

Lasīt vairāk par konkursu un iepazīties ar īsfilmas tehniskajām prasībām un vērtēšanas kritērijiem var www.lu.lv/resos

Konkursā drīkst piedalīties ne tikai LU studenti, bet arī ikviens interesents, kas jūt piederību studentu saimei un vēlās sniegt savu radošo ieguldījumu studentu labā.

Lasīt tālāk...

Vārds:
Komentārs:
  Vārds pārbaudei. Pieļaujami tikai mazie burti bez atstarpēm.
Vārda pārbaude: