Studentu dienas Jelgavā aizvadītas
Autors - LLU SP   
Pirmdiena, 24 Novembris 2008 22:33
sdŠī gada 14. novembris Jelgavā aizritēja ieskandinot Studentu dienu 2008, kuras galvenie organizatori - Latvijas Lauksaimniecības universitātes Studentu pašpārvalde (LLU SP) un lielākais atbalstītājs „Swedbank" uzņēma studentus no visas Latvijas, sagādājot piedzīvojumu un pārsteigumu pilnu dienu.

Dienas rīts sākās ar rosīgām un spraigām sporta spēlēm, kurās studenti no dažādām Latvijas augstskolām savu izturību un prasmes sniedza volejbolā, ārmrestlingā, minifutbolā, ūdenspolo, strītbolā, dambretē un zolītē.

Dienas turpinājumā notika arī izglītojoša rakstura pasākumi. Jau 5. gadu pēc kārtas Studentu dienas ietvaros notika seminārs «Drukātie un interaktīvie mediji Latvijas augstskolās», kurā ar savdabīgu un aizraujošu skaidrojumu studentiem tika stāstīts par raksturīgākajām un amizantākajām kļūdām, veidojot rakstus.

Latvijas Jauno Zemnieku kluba vadībā notika apmācības par projektu finansējuma piesaisti, kurā piedalījās 50 interesenti. Apmācības notika sadarbībā ar Zemgales NVO centru.

Prieks par studentiem, kas pulcējās pie Jāņa Čakstes pieminekļa, lai godinātu Latvijas 90 gadu jubileju. Ziedus pie pieminekļa lika gan studenti, gan LLU un Jelgavas domes vadība.

Dienas otrā daļa sākās ar lielu jautrību un līksmību konkursā „Jautrākie un asprātīgākie Latvijā", kurā pirmo vietu izcīnīja Ventspils Augstskolas, otro - Biznesa augstskolas «Turība», bet trešo - Rīgas Tehniskā universitātes komanda.

Liela studentu atsaucība un aktivitāte bija vērojama Latvijas augstskolu teātra turnīrā, kurā visspilgtāko un vissiltāko improvizāciju sniedza Rīgas bērnu un jauniešu centrs „Laimīte" ar komandas nosaukumu „Siltums".

Dienas nobeiguma kulminācija tika sasniegta konkursā Studentu dienas Popiela „Dzīve kā kino", kurā godam uzvarēja LLU komanda. Uzvaru nenācās iegūt viegli, jo iesākumā LLU komandas snieguma žūrijas vērtējums sakrita ar Rīgas Stradiņa universitātes punktu skaitu. Tāpēc abām augstskolu komandām tika iedots negaidīts pārbaudījums, kurā bija jāsniedz atkārtots sniegums tikai ar otras komandas dziesmu fonā.

Studentu diena 2008 noslēdzās Jelgavas Sporta hallē, muzikāli literārajā klubā «Jelgavas baltie krekli» un naktsklubā «Tonuss», kur notika dejas kopā ar pazīstamiem pašmāju un kaimiņvalstu māksliniekiem.


Lasīt tālāk...

Vārds:
Komentārs:
  Vārds pārbaudei. Pieļaujami tikai mazie burti bez atstarpēm.
Vārda pārbaude: