Studentu programma "Work & Travel USA" programma
Autors - StudentTour   
Piektdiena, 08 Marts 2013 23:22

image22. martā plkst. 17.00 nāc uz Latvijas Universitāti Raiņa bulvāri 19 (101. kabinetu) un uzzini par iespēju vasarā doties uz ASV!

Work & Travel programma piedāvā pilna laika klātienes studentiem iespēju visu vasaru dzīvot un strādāt ASV. Programmas dalībnieks pats var izvēlēties sev tīkamāko galamērķi, kur visvairāk vēlētos pavadīt savu vasaru. Līdz šim vispopulārākais Baltijas studentu galamērķis ir Havaju salas.

Work & Travel programmas dalībniekiem tiek piešķirta J1 vīza, ar kuru iespējams strādāt ASV no maija līdz pat septembrim, kā arī, pēc darba atļaujas beigām, pavadīt mēnesi, apceļojot Ameriku.

Lai Latvijas augstskolu studenti uzzinātu ko vairāk par programmu, StudentTour rīko prezentācijas, ko vada tie latviešu studenti, kuri iepriekšējos gadus jau piedalījušies Work & Travel programmā. Šie studenti prezentācijas laikā stāsta par programmas niansēm, kā arī dalās savā pieredzē par piedzīvoto ASV.

Ja nav iespējams apmeklēt kādu no mūsu rīkotajām prezentācijām, pastāv iespēja sarunāt privātu tikšanos ar StudentTour pārstāvi, kurš laipni atbildēs uz visiem jautājumiem.

Work & Travel USA sniedz iespēju studentiem pavadīt lietderīgi vasaras brīvlaiku, paplašinot savu redzesloku, uzlabojot angļu valodas zināšanas, kā arī gūstot starptautisku darba pieredzi.

Vairāk informācijas meklē www.studenttour.ru

Komentāri (1)
1 Otrdiena, 07 Aprīlis 2015 21:25
Krista
Sveicināti, esmu izlaidusi šo sapulci, kur apstāstīja par noteikumiem.
Sekojošie jautājumi:
1. Vai var piedalīties no jebkuras augstskolas, kura reģistrēta lsa?
2. Vai pats var izvēlēties galamērķi, un laika posmu, kad šo iespēju izmantot?
3. Vai darbs tiek piedāvāts caur jums, jeb pašai jāmeklē?
4. Jautājums par dzīvošanu, lidmašīnas biļetes izmaksām, utt.

Lasīt tālāk...

Vārds:
Komentārs:
  Vārds pārbaudei. Pieļaujami tikai mazie burti bez atstarpēm.
Vārda pārbaude: