Studentu svecīšu gājiens Ventspilī
Autors - Ilze Bertāne   
Pirmdiena, 30 Novembris 2009 13:15
ventaAtbalstot 1. decembra protesta akciju Rīgā - studentu gājienu, Ventspils augstskola šajā dienā rīko diskusiju "Nākotne - ar vai bez augstākās izglītības?!" Diskusijas noslēgumā studenti kopā ar pētniekiem, augstskolas administrāciju uncitiem interesentiem dosies sveču gājienā uz strūklaku "Studentu asaras".  Diskusija norisināsies 1. auditorijā, plkst. 16.00 un tās galvenie temati būs izglītība, pētniecība, inovācijas. Uz diskusiju ir aicināti šādi pārstāvji - Ventspils Augstskolas rektors profesors Jānis Vucāns, Biznesa Inkubatora pārstāvis Ivars Eglājs, pētnieks Juris Freimanis, Ventspils Augsto tehnoloģiju parka valdes locekle Dana Reizniece un Ventspils Augstskolas Studentu padomes priekšsēdētāja Liene Liepiņa.
Pēc diskusijas notiks sveču gājiens, kura beigās studenti, pētnieki, augstskolas administrācija un citi interesenti noliks sveces pie strūklakas „Studentu asaras", kas atrodas pie Ventspils Augstskolas galvenās ieejas.
Diskusijā un gājienā aicināti piedalīties visi interesenti, jo kopīgi mums ir jācīnās par savu izglītību!

Informāciju sagatavoja:
Liene Liepiņa
VeA sab.attiec.speciāliste
Tālr. 63629651, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Lasīt tālāk...

Vārds:
Komentārs:
  Vārds pārbaudei. Pieļaujami tikai mazie burti bez atstarpēm.
Vārda pārbaude: