"Summer session" izaicinājums
Autors - Rihards Graudiņš   
Pirmdiena, 03 Maijs 2010 16:32

ss2010_wwwŠī gada 13.maijā klubā Essential plkst. 23:00 ar Swedbank jauniešu programmas OPEN atbalstu notiks superīgākais šā gada pirms sesijas pasākums studentiem „Summer Session” kuru organizē Baltijas Starptautiskā Akadēmija kopā ar Rīgas Starptautisko ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolu.

„Summer session” ir jauns izaicinājums un šogad notiks pirmo reizi. Klubs Essential pārvētīsies par vietu kur pulcējas studenti, lai sajustu vasaras dvesmas un kārtīgi atpūstos pirms gaidājamiem gada noslēdzošajiem pārbaudījumiem un eksāmeniem. Kluba apmeklētāji varēs izbaudīt lielisku mūziku, dažādu mākslinieku uzstāšanos un pārsteidzošus priekšnesumus. Organizatori ir padomājuši par ikvienu studentu, lai tas justos omulīgi.

Studentiem īpaši uzstāsies tādi mākslinieki, kā Natālija Tumševica, Krievijas „Fabrika Zvezd 7” dalībniece, Neplagiat, Gulmira no Kazahstānas, un ar daudziem panākumiem apveltītā Elli U,kura ir pievērsusi uzmanību, Krievijā, Lietuvā, Anglijā, ASV, Šveicē un Eddy (Edijs Melnis). Kā arī notiks Miss un Mr BSA fināls, V.O.V.A. veļas modes skate, uzstāsies ar savu priekšnesumu Showdance studio – Fusion, Magic Dance, Dj Deros, Dj Electricano, Dj Rudice, Dj Timm no Soul n Movement,Lera Shtein Diva show, Jullja Amosova, Maria Kozik, Elena Bogdanova, Dio (Dmitry Bubin).

Lai pienācīgi sagatavotos pasākumam tiek rīkots Preparty,Penthouse club (Vaļņu ielā 19) no 20:00 līdz 23:00, pēc kura visi dodas uz klubu Essential.

Pie ieejas „Summer Session” pasākumā uzrādi kādu no Swedbank jauniešu kartēm un saņem atlaidi iegādājoties biļeti!

 

Bite Latvia ir sagatavojusi lielisku iespēju katram apmeklētājam, visi, kas apmeklēs pasākumu saņems aproces no BiFri un pēc pasākuma uzrādot aproci jebkurā Bite apkalpošanas centrā varēs saņemt BiFri starta komplektu par brīvu.

 

Pasākumu atbalsta: Pernes, Blue Box, VOVA – vova.lv , Fantasy park, Bite Latvija, Corporate, Latvijas studentu apvienība, draugiem.lvneoncity.lv, Rexona, studentlife.lv, Red Bull, one.lv, BCA.

Lasīt tālāk...

Vārds:
Komentārs:
  Vārds pārbaudei. Pieļaujami tikai mazie burti bez atstarpēm.
Vārda pārbaude: