TSI aicina studentus iepazīst Rīgu orientēšanās sacensībās
Autors - TSI SP   
Ceturtdiena, 21 Aprīlis 2011 12:33
tsi_orientesanasVai Jūs bieži pastaigājaties pa Rīgu? Vai stāstāt ārzemju viesiem par mūsu pilsētas jaukajām vietām? Vai varat bez problēmām atrast jums vajadzīgo Vecrīgas namu vai ielu? Vai labi pazīstat Rīgu? Transporta un sakaru institūts jums piedāvā atbildēt uz šiem jautājumiem, iegūstot lielu emociju lādiņu! 2011. gada 7. maijā notiks konkurss - spēle skolēniem un studentiem „Cik labi tu pazīsti Rīgu?!"
Kas sagaida pašus drosmīgākos konkursa dalībniekus?
Pasākuma svinīga atklāšana, kurā vārds tiks dots konkursa organizatoriem, pilsētas mēram Nilam Ušakova kungam, TSI rektoram profesoram Borisam Mišņeva kungam, kompāniju vadītājiem, kas palīdzēja realizēt projektu. Pēc tam notiks viktorīna, kurā dalībnieki atbildēs uz jautājumiem par Rīgas vēsturi un kultūru. Maratons, pati jautrākā un aizraujošākā spēles daļa, notiks pilsētas centra daļā, piesaistot galvaspilsētas viesu uzmanību.
Maratona būtība ir tāda, ka komandai, kas sastāv no 6 dalībniekiem, tiks iedota 21 fotogrāfija. Tajās attēloti noteiktas tematikas Rīgas arhitektūras elementi (piemēram, „Rīgas figūras"). Komandām noteiktā laikā jāatrod iespējami lielāks fotogrāfijās attēloto kontrolpunktu skaits. Līdz pašam konkursa sākumam kā pārsteigums jums paliks objektu reģistrācijas un to atrašanās vietas noteikšanas paņēmieni! Pēc pasakainās šo objektu meklēšanas TSI piedāvā jums piedalīties momentuzņēmuma tapšanā, proti, būs jāizveido figūra-uzraksts vienā no Rīgas laukumiem un tas jāfiksē fotogrāfijā ar jūsu piedalīšanos. Pēc konkursa rezultātu apkopošanas uzvarējušajai komandai tiks pasniegtas piemiņas balvas.
Kas nepieciešams, lai piedalītos konkursā-spēlē „Cik labi tu pazīsti Rīgu?!"
Izveidojiet komandu no 6 dalībniekiem, reģistrējieties interneta vietnē http://www.weloveriga.lv un, protams, pastaigājoties pa Rīgu, uzmanīgāk vērojiet apkārtni!
Kāpēc jāpiedalās konkursā?
Tāpēc, ka katram no mums ir iespēja parādīt, cik ļoti mēs mīlam savu pilsētu, pievērst ārzemju tūristu uzmanību Rīgas ievērojamākajām vietām, atrast jaunus draugus un paziņas, saņemt pozitīvas emocijas, iegūt neaizmirstamas atmiņas par spēli un kļūt par uzvarētāju!
Programma:
  • 10:00 - 11:00 Komandu reģistrēšanās TSI telpā ( Rīgā, Lomonosova ielā 1 - zālē (130.telpā.))
  • 11:00 - 12:00 Atklāšanas ceremonija
  • 12:00 Maratons „ Cik labi tu pazīsti Rīgu? "
  • 15:00 Maratona finišs. Dalībnieku fotogrāfiju savākšana Domes laukumā
  • 17:00 - 18:00 Flash-mob ( TSI teritorijā )
  • 18:00 - 19:30 Balvu pasniegšanas ceremonija

 

Lasīt tālāk...

Vārds:
Komentārs:
  Vārds pārbaudei. Pieļaujami tikai mazie burti bez atstarpēm.
Vārda pārbaude: