Uzzini vairāk par to, kā radīt savu start-up uzņēmumu
Autors - Zane Balode   
Trešdiena, 05 Decembris 2012 23:26

lotus_logo15. decembrī no plkst. 10:00 līdz 17:00 Rīgas Biznesa skolā notiks konference „Lotus”, kuru jau devīto reizi organizē starptautiskā studentu organizācija AIESEC. Šī gada konferences tēma: start-up kompānijas izveide un konkurētspēja nākotnē.

Konferenci atklās Jānis Stepiņš un Ernests Šēns - uzņēmuma „OmNomNom” dibinātāji. Šobrīd viņu uzņēmums piedalās „Latvijas produkts” rīkotajā informatīvajā kampaņā. Jānis Stepiņš un Ernests Šēns pastāstīs, ar ko ir jāsāk, lai izveidotu start-up uzņēmumu, un kā viņiem izdevās uzsākt savu biznesu ar 60 santīmiem kā starta kapitālu. Jānis un Ernests tic, ka no nulles var sasniegt finansiālo brīvību.

TechHub Rīga līdzdibinātājs Viesturs Sosars konferences delegātiem pastāstīs par inkubatoriem - kā tie var palīdzēt start-up kompānijām un kur iegūt naudu, lai veiksmīgi attīstītu biznesu. Šobrīd Viesturs Sosars ir galvenais izpilddirektors audio tehnoloģiju start-up kompānijai "RealSoundLab", izpilddirektors start-up kompānijā „Petersoon”, menedžmenta vadītājs "TechVentures FMC" un padomdevējs dažādu Baltijas akseleratora un inkubatoru programmām.

Kompānijas "GatewayBaltic" galvenā izpilddirektore Inese Andersone dalīsies  ieredzē, kā no maza start-up biznesa kļūt par eksportspējīgu kompāniju, kā arī stāstīs par "GatewayBaltic" panākumiem lokālā un pasaules līmenī. "GatewayBaltic" ir eksporta konsultāciju un tirgus izpētes uzņēmums Baltijā, kas ir palīdzējis vairāk kā 250 uzņēmumiem no dažādām nozarēm izzināt tirgu un veicināt pārdošanu.

Konferenci varēs apmeklēt bezmaksas. Vietu skaits ir ierobežots. Konferences darba valoda: angļu.

Reģistrācijas formu var atrast Lotus mājaslapā: www.aiesec.lv/lotus

Konferenci atbalsta: OmNomNom, TechHub Riga, Capitalia, GatewayBaltic, WildGood, Ekokart.

Lotus ir starptautisks projekts, kuru organizē AIESEC Rīga, kas sevī iekļauj konferenču sēriju studentiem un topošajiem speciālistiem. Konferences tiek organizētas ar mērķi informēt un apspriest aktuālas tēmas Latvijā un citur pasaulē.

Lasīt tālāk...

Vārds:
Komentārs:
  Vārds pārbaudei. Pieļaujami tikai mazie burti bez atstarpēm.
Vārda pārbaude: