"Vai valstij mani vajag?" diskusijas apkopojums
Autors - Anete Enikova   
Piektdiena, 22 Maijs 2009 10:35
lsaŠī gada 19. maijā Latvijas Studentu apvienība (LSA) organizēja paneļdiskusiju "Vai valstij mani vajag?", lai kopā ar dažādiem augstākās izglītības telpas veidotājiem apspriestu pašreizējo augstākās izglītības situāciju. Savu viedokli un skatījumu uz iespējamajiem situācijas risinājumiem izteica Jānis Vētra, Gita Rēvalde, Aldis Baumanis, Arvīds Barševskis, Juris Pūce, Ilze Akote, Anna Cīrule, Ivars Svekris, Igors Grigorjevs, kā arī citi augstskolu administrācijas, studentu un skolēnu pārstāvji.

Nododam Jums īsu pārskatu par diskusijas rezultātiem un secinājumiem, apkopojot paneļdiskusijas dalībnieku un ekspertu viedokļus un skatījumu uz augstākās izglītības sitēmas problēmām. Kas dos, iespējams, jaunu redzējumu uz notikumiem un problēmām augstākās izglītības telpā.

Latvijas Studentu apvienība ir studentu organizācija, kas darbojās ar mērķi pārstāvēt Latvijas studentus un cīnīties par viņu kā nozīmīgas sabiedrības sociālās grupas tiesību un interešu ievērošanu nacionālā un starptautiskā mērogā.

LSA ir veicinājis sabiedrības diskusiju un izpratnes veidošanu par augstākās izglītības sistēmā notiekošo, vienlaicīgi secinot, ka šāda veida publiskas diskusijas ir jāveido ar vien vairāk, tādā veidā radot izpratni, aktualizējot problēmjautājumus un veicinot tiešu viedokļu apmaiņu un rast risinājumus augstākās izglītības sistēmas attīstībai.

 

Diskusijas apkopojums

Komentāri (1)
1 Ceturtdiena, 01 Oktobris 2009 21:26
MAtiss
http://www.bux-attack.com/?ref=xtx321
Min izmaksa 2$
1ref cena 0.33$
Per click 0.008
Per referral click 0.005
Izmaksa Pp vai alert pay

Lasīt tālāk...

Vārds:
Komentārs:
  Vārds pārbaudei. Pieļaujami tikai mazie burti bez atstarpēm.
Vārda pārbaude: