Vieslekcija „Betons un tā kompozīt materiāli”
Autors - Ilze Bertāne   
Sestdiena, 28 Novembris 2009 10:27
rtu sp-1
7. decembrī plkst. 11 tiek aicināti visi Būvniecības fakultātes studenti, kā arī MLĶF materiālizinātnes studiju programmas studenti un visi citi interesenti uz vieslekciju „Betons un tā kompozītmateriāli", kas norisināsies RTU Būvniecības fakultātē, Āzenes ielā 16.
Jau otro gadu Rīgas Tehniskās universitātes Studentu parlamenta Studiju nodaļa sadarbībā ar „Swedbank" jauniešu programmu „Open" rīko vieslekcijas visās astoņās RTU fakultātēs. Vieslekciju mērķis ir ļaut studentiem ārpus lekcijām un praktiskajiem darbiem izzināt izvēlēto nozari, kā arī papildus radīt vecāko kursu studentos motivāciju turpināt studijas nākamajā studiju līmenī.
Vieslekcija „Betons un tā kompozītmateriāli" norisināsies sadarbībā ar UAB „MC - Bauchemie", kuras laikā studentiem būs iespēja vairāk uzzināt par Centrilit NC - nanokristalizatoru, ar kura palīdzību betons kļūst aizsargāts pret dažādu ķīmisku vielu iedarbību, kā arī par jaunākās paaudzes superplastificējošās betona piedevām transporta betona un gatavās produkcijas ražotājiem.
UAB „MC - Bauchemie" ir vācu uzņēmums 60 gadu pieredzi betona piedevu ražošanā. Šobrīd uzņēmuma darbība aptver ne tikai Eiropu, bet visu pasauli. Uzņēmumā strādā vairāk nekā 1500 darbinieku un tā lielākās ražotnes atrodas Vācijā, Polijā, Čehijā, Brazīlijā un Krievijā.
Lekciju lasīs Tomass Jokimaitis no Lietuvas, UAB „MC - Bauchemie" piedevu pielietošanas tehnologs.

Atnāc un uzzini vairāk!
RTU Studentu parlaments
Papildus informācija:
Zane Skreija,
Projekta „Studentam pa pēdām" vadītāja
e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu
Mob. tālr. +371 27896216

Lasīt tālāk...

Vārds:
Komentārs:
  Vārds pārbaudei. Pieļaujami tikai mazie burti bez atstarpēm.
Vārda pārbaude: