LSA Gada balva

Gada balva ir, iespējams, gaidītākais notikums LSA dzīvē ─ ceremoniāla apbalvošana, kuras laikā tiek godāti un atminēti aizvadītā gada spilgtākie studenti, notikumi un likstas, kas tieši vai netieši saistās ar augstākās izglītības politiku kopumā, katras augstskolas norisēm, katra Latvijas studenta dzīvi, studentu pašpārvalžu ikdienu, projektiem, kas tiek veikti, un ķibelēm, kas gadās ceļā. Kā arī tiem, kas palīdzējuši sasniegt izvirzītos mērķus, neskatoties uz grūtībām un šķēršļiem, kas stājušies ceļā. LSA Gada balva ir vieta, kur atsauc atmiņā, novērtē un pasaka paldies par padarīto.

LSA Gada balvas mājaslapa
Gada balva 2018

Gada balvas 2018 laikā pasniegtas balvas 13 kategorijās – labākajiem un aktīvākajiem studējošajiem, spilgtākajiem notikumiem un izcilākajiem sasniegumiem.

Gada balvas 2018 uzvarētāji:

Gada students – Sandra Cipkina (Rīgas Stradiņa universitāte)
Gada jaunais zinātnieks – Ieva Bāgante (Rīgas Stradiņa universitāte)
Gada studējošo pašpārvalde – Rīgas Stradiņa universitātes Studējošo pašpārvalde
Studentu lieta – taisna un cieta! – Apaļā galda diskusijas par augstākās izglītības finansēšanas sistēmas pilnveidi (Latvijas Studentu apvienība)
Gada domnieks – Mārtiņš Danefelds (Rīgas Stradiņa universitāte)
Gada izaugsme – Liene Vaivode (Rīgas Stradiņa universitāte)
Gada projekts – International student conference “Health and Social sciences” 2018 (Rīgas Stradiņa universitāte)
Gada aktīvists – Ksenija Tarasova (Rīgas Stradiņa universitāte)
Gada studentu atbalstītājs – Cannelle Bakery
Gada ieguldījums akadēmiskās dzīves veicināšanā – Grozījumi normatīvajos aktos, kas ļaus īstenot praksē balstītas doktorantūras studiju programmas mākslās (Latvijas Kultūras akadēmija SP, Latvijas Mākslas akadēmija SP, Jāzepa Vītola Latvijas mūzikas akadēmija SP)
Gada ieguldījums sociālās dzīves uzlabošanā – Samazināts rezidentu dežūras stundu skaits slimnīcās (Latvijas Jauno ārstu asociācija)
Gada ķeza – Partiju priekšvēlēšanu solījumi un partiju uzreiz pēc koalīcijas izveidošanas izrādītā zemā interese par izglītības un zinātnes ministra amatu.
Gada vecbiedrs – Asnate Kažoka

Fotogalerija:
LSA Gada Balva 2018