Domes sēžu un kongresu protokoli

2019. gads

Domes sēdes protokols 23.02.2019.
Domes sēdes protokols 12.01.2019.

2018. gads

Ārkārtas kongresa protokols 15.12.2018.
Domes sēdes protokols 10.11.2018.
Domes sēdes protokols 15.09.2018.
Atkārtotās domes sēdes protokols 07.07.2018.
Domes sēdes protokols 16.06.2018.
Domes sēdes protokols 19.05.2018.
Domes sēdes protokols 28.04.2018.
Ārkārtas kongresa protokols 28.04.2018.
Kongresa protokols 24.03.2018.
Domes sēdes protokols 03.03.2018.
Domes sēdes protokols 20.01.2018.

2017. gads

Domes sēdes protokols 25.11.2017.
Domes sēdes protokols 30.09.2017.
Atkārtotās domes sēdes protokols 07.08.2017.
Domes sēdes protokols 20.07.2017.
Domes sēdes protokols 22.04.2017.
Kongresa protokols 25.03.2017.
Domes sēdes protokols 04.03.2017.
Ārkārtas domes sēdes protokols 03.02.2017.
Ārkārtas domes sēdes protokols 27.01.2017.

2016. gads

Domes sēdes protokols 10.12.2016.
Domes sēdes protokols 22.10.16.
Atkārtotās domes sēdes protokols 22.10.2016.
Domes sēdes protokols 21.08.2016.
Domes sēdes protokols 27.06.2016
Domes sēdes protokols 17.06.2016.
Domes sēdes protokols 07.05.2016.
Domes sēdes protokols 09.04.2016.
21. Kongresa protokols 19.03.2016.

2015. gads

Domes sēdes protokols 12.12.2015.
Domes sēdes protokols 24.10.2015.
Domes sēdes protokols 29.08.2015.
Domes sēdes protokols 07.03.2015.
Domes sēdes protokols 21.01.2015.

2014. gads

Domes sēdes protokols 22.11.2014.
Domes sēdes protokols 20.09.2014.
Domes sēdes protokols 14.06.2014.
Domes sēdes protokols 30.04.2014.
Domes sēdes protokols 12.04.2014.
Domes sēdes protokols 08.03.2014
19. Kongresa protokols
Domes sēdes protokols 11.01.2014.

2013. gads

Domes sēdes protokols 07.12.2013.
Domes sēdes protokols 19.10.2013.
Domes sēdes protokols 24.09.2013.
Domes sēdes protokols 24.08.2013.

Ar vecākiem domes un valdes sēžu protokoliem iespējams iepazīties ŠEIT.
Vecāki kongresa protokoli:

Kongresa protokols (21.03.2009.)
13. Kongresa protokols (01.05.2008.)
8. Kongresa protokols (01.03.2003.)