Latvijas studentu apvienība

12. un 13. martā notiks LSA Senatoru un domnieku seminārs

Latvijas Studentu apvienība (LSA) izsludina pieteikšanos LSA Senatoru un domnieku semināram, kas no 12. līdz 13.martam norisināsies Latvijas Nacionālajā aizsardzības akadēmijā (LNAA), Ezermalas ielā 6/8, Rīgā. LSA Senatoru un domnieku seminārs ir ikgadējs augstskolu senatoru un domnieku kompetences celšanas seminārs. Tas paredzēts gan tiem augstskolu senatoriem vai fakultāšu domniekiem, kas jau aktīvi iesaistās augstskolu pārstāvniecības sistēmās, gan tiem, kas šajā vidē vēl ir jauni.

Pieteikuma anketa atrodama ŠEIT. Pieteikšanās līdz 7.martam Dalība seminārā ir bezmaksas, bet vietu skaits ir ierobežots.

Tā kā semināra dienas piesātinātas ar lekcijām un aktivitātēm, tad dalībniekiem abas dienas būs pilnībā aizņemtas. Dalībniekiem tiks nodrošinātas naktsmītnes LNAA telpās.

Šī gada semināra lielā tēma būs studiju programmu apraksti un mācīšanās rezultāti. Pirms semināra dalībniekiem tiks uzdots mājasdarbs par šo tēmu, bet paša semināra laikā notiks lekcijas un praktiskas nodarbības, kas vairos dalībnieku kompetenci. Lekcijas būs par studentu pārstāvniecības shēmu augstākas izglītības iestādēs un izglītības iestādēs kopumā, praktiskas nodarbības par argumentācijas prasmēm un lobiju, kā arī teorija par sasniedzamajiem rezultātiem un simulācija, kas palīdzēs nostiprināt iegūtās zināšanas.

Pēc semināra tiks veidota atskata darba grupa, kas palīdzēs saprast to, kā iegūtās zināšanas katras pašpārvaldes biedri var praktiski izmantot savu studējošo pārstāvniecībā un tālāk sasaistīt ar cietiem augstākās izglītības tematiem (piemēram, ECTS, mūžizglītība, akreditācija u.c.).

Ja rodas kādi jautājumi, droši sazinies ar projekta organizatoru Arkādiju Zvaigzni (arkadijs.zvaigzne@gmail.com; 28332763).

LSA Senatoru un domnieku semināru atbalsta Coffee Inn, Maiznīca Flora, Kafijas pasaule, Pērnes čipsi, Red Bull, Fazer, Splendid Palace, apgāds Mansards un Dailes teātris.

Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content