Latvijas studentu apvienība

14. novembrī notiks LSA Valdes vēlēšanas

Izsludināta pieteikšanās uz 2 Latvijas Studentu apvienības (LSA) valdes locekļu amatiem. Valdes vēlēšanas norisināsies 14. novembra (svētdiena) LSA kārtējā domes sēdē. Domes sēde norisināsies tiešsaistē, sākums plkst. 10.00 (reģistrācija no plkst. 9.30).

Starptautiskā virziena vadītāja amata mērķis ir nodrošināt Latvijas studējošo pārstāvniecību starptautiskā mērogā un augstākās izglītības starptautiskās dimensijas integrēšanu Latvijas Studentu apvienības (LSA) valdes ikdienas darbā, aktualizējot starptautiski apstiprināto vadlīniju un rekomendāciju ieviešanu Latvijā atbilstoši noteiktajām pozīcijām un ievērojot studējošo intereses.

Lūgums pirms kandidatūras pieteikšanas rūpīgi iepazīties ar amata aprakstu.

Sociālā virziena vadītāja amata mērķis ir veicināt augstākās izglītības brīvu pieejamību ikvienam, nodrošinot studējošajiem iespējas pilnvērtīgi pievērsties studiju procesam bez sociālo vai ekonomisko apstākļu radītiem šķēršļiem.

Lūgums pirms kandidatūras pieteikšanas rūpīgi iepazīties ar amata aprakstu.

Mēs piedāvājam:

·   darba vietu birojā Vecrīgā,

·   elastīgu darba grafiku,

·   darbu ar motivētiem studentu-līderiem,

·   darbu nacionāli un starptautiski atzītā sabiedriskā labuma organizācijā,

·   plašas tīklošanās un pašizaugsmes iespējas,

·   iespēju uzzināt, sekot līdzi un ietekmēt aktuālās politikas norises valstī,

·   stabilu atalgojumu – 560 eiro mēnesī (bruto) un godīgu nodokļu nomaksu.

Kandidātiem līdz š.g. 4. novembra plkst. 23.59 (saņemšanas laiks LSA) jāiesniedz šādi dokumenti:

·   Amata kandidāta Curriculum Vitae (CV);

·   Amata kandidāta motivācijas vēstule ar ietvertu vīziju par izvēlētā virziena (amata) darbību;

·   Citi dokumenti pēc amata kandidāta ieskata;

·   LSA biedra (SP) rakstisks lēmums par izvirzīšanu attiecīgajam LSA valdes amatam jāiesniedz līdz  14. novembra domes sēdes sākumam.

Izvirzījumu var iesūtīt uz lsa@lsa.lv elektroniski, ja tas ir parakstīts ar drošu elektronisku parakstu. Ja izvirzījums tiek parakstīts fiziski, tad tas ir jāieskenē un jānosūta uz lsa@lsa.lv, savukārt dokumenta oriģinālu jāiesniedz līdz 14. novembra domes sēdes sākumam.

Lai pārbaudītu kandidātu gatavību amatam, pēc pieteikuma iesniegšanas beigām kandidāti saņems uzdevumus, kuru atrisinājums būs jāiesūta un jāprezentē š.g. 14. novembra LSA domes sēdē.

Uz LSA domes sēdi tiek aicināts ikviens interesents. Būs iespēja iepazīties ar kandidātiem, izteikt viedokli, kā arī uzdot sev interesējošus jautājumus.Jautājumu gadījumā lūgums sazināties ar LSA iekšējā virziena vadītāju Lāsmu Reisu (lasma.reisa@lsa.lv).

Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content