Latvijas studentu apvienība

15. aprīļa Domes sēdē norisinājās LSA valdes vēlēšanas

15. aprīlī Domes sēdē norisinājās LSA valdes vēlēšanas. Uz turpmāko gadu Starptautiskā virziena vadītāja amatā tika ievēlēta Rīgas Stradiņa universitātes bakalaura studiju programmas “Starptautiskās attiecības – Eiropas studijas” studējošā Agate Mačtama, savukārt Akadēmiskā virziena vadītājas amatā tika ievēlēta Rīgas Tehniskās universitātes bakalaura studiju programmas “Aviācijas transports” studējošā Simona Granta.

Uz izsludinātajiem amatiem tika saņemti divi pieteikumi – Agates Mačtamas pieteikums Starptautiskā virziena vadītāja amatam un Simonas Grantas pieteikums Akadēmiskā virziena vadītājam amatam. 

Kandidāte A. Mačtama prezentācijā norādīja nepieciešamību veidot aktīvu dialogu ar starptautiskajiem studentiem par turpmākajiem iesaistes plāniem augstākās izglītības veidošanā un attīstībā. Agate Mačtama Starptautiskā virziena vadītāja amatā tika ievēlēta ar 26 balsīm par un 1 balsi pret. 

Kanditāte S. Granta prezentācijā uzsvēra akadēmisko virzienu veidot, vadoties pēc 3 prioritātēm: virziena atjaunošana, izglītības kvalitātes aktualizēšana studējošo vidū un veiksmīga operatīvo darbu izpilde. Simona Granta Akadēmiskā virziena amatā tika ievēlēta ar 26 par balsīm un 1 balsi pret.

Valdes locekles pievienosies 2023. gada 18. martā ievēlētajai apvienības prezidentei Lienei Levadai. Līdz šī gada 15. maijam LSA valde strādās pilnā sastāvā, taču 27. maijā norisināsies vēlēšanas uz Sociālā virziena un Iekšējā virziena valdes locekļu amata vietām.

Domes sēdē tika atbalstīts biedru naudas apmērs nākamajam gadam, LSA darbinieku atalgojuma apmēra izmaiņas un dalība LIZDA veidotajā protestā, kā arī tika uzklausītas studējošo pašpārvalžu aktualitātes.

Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content